Ankara’da Senetle Borç Para Veren Yerler ve Kuyumcular

Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi Ankara’da senetle borç para veren yerler ve kuyumcular bulunmaktadır. Acil nakit ihtiyacı olan ama bankalardan kredi çekemeyenler için, Ankara’daki faktöring şirketler ve Ankara’daki kuyumcular senet karşılığı vadeli borç para vermektedir.

Ankara senetle para bulma arayışında olanlar için Ankara’da senetle kredi veren yerlerin adreslerini burada bulabilirsiniz.  Ayrıca Ankara’da senetle borç para veren kuyumcular da bulunmaktadır. Ankara’da senetle altın satan bu kuyumcu isimleri aşağıda listelenmiştir. Ankara’da senetle para veren ikrazatlar….

Ankara ve İstanbul’da Senetle Elden Taksitli Borç Para Alma Yöntemleri Tek Tek 100.000 tl LİMİT

Ankara memurlara, çiftçilere, esnafa senetle kredi ve borç veren yerler bulunmaktadır. Bunların bazıları yasal çalışır bazıları yasal çalışmaz. Buna dikkat edin. 100.000 limitli senetli kredi için ;

ANKARA’DA KREDİ ÇEKEMEYENLERE BORÇ PARA VEREN YERLER

Şunu öncelikle söylemeliyiz. Borç para veren yerler kesinlikle belli oranlarda komisyon almaktadır. Yani senetle faizli borç para verilmektedir. Yani kimse karsı borç para vermez. Bu nedenle ödünç para veren kişiler sizden senet ister siz de bunu kabul edersiniz.  Ankara’da, Pursaklar, Kızılay, Yenimahalle, Demetevler, Etimesgut, Polatlı, Ulus semtlerinde senetle kredi ve borç veren yerler bulunmaktadır.

Ankara’da Senetle Borç Para Veren Yerler ve Kuyumcular

SENETLE BORÇ ALMA ŞARTLARI

Senet karşılığında borç para istiyorum diyorsanız bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlar içinde en önemlisi de yaşınızın 18 üstü olması ve imza yetkinizin olması gerekmektedir.

Senetle kredi almak ya da senetle borç para almak için SSK’lı çalışma zorunluluğunuz yoktur. Birçok faktöring firma sadece senet karşılığında borç para vermektedir. Ama senetle borç veren esnafların bazıları gelir belgesi ile senet hazırlayıp para vermektedir.

TÜRKİYE GENELİ BANKA GİBİ KREDİ VEREN YERLER  FAKTÖRİNG ŞİRKETLER

  • ABC FAKTORİNG A.Ş.    RÜZGARLIBAHÇE MAH.,ÇINAR SOKAK,DEMİR PLAZA,NO:3,K:1 KAVACIK/BEYKOZ
  • 2             ACAR FACTORİNG A.Ş. GAZETECİLER SİTESİ KESKİN KALEM SOKAK NO:29 34394 ESENTEPE
  • 3             AK FAKTORİNG A.Ş.       BÜYÜKDERE CADDESİ ÖZSEZEN İŞ MERKEZİ C BLOK NO:126 KAT:9
  • 4             AKDENİZ FAKTORİNG A.Ş.          BULGURLU MAH. GÜRPINAR CADDESİ NO: 15/7
  • 5             AKIN FAKTORİNG A.Ş    TEŞVİKİYE, HÜSREV GEREDE CADDESİ NO:100 KAT 5-6 80200
  • 6             ANADOLU FAKTORİNG A.Ş         SARAY MAHALLESİ TOYA SOKAK NO:3 KAT:3 ÜMRANİYE/
  • 7             ANALİZ FAKTORİNG A.Ş.             DEREBOYU CAD.MEYDAN SOK.,NO:28 BEYBİ GİZ PLAZA KAT:30
  • 8             ARENA FAKTORİNG A.Ş.              ESKİ BÜYÜKDERE CAD. İZ PLAZA GİZ NO:9 KAT:11
  • 10        ATILIM FAKTORİNG A.Ş.              ESENTEPE MAHALLESİ, KORE ŞEHİTLERİ CADDESİ, PROPA PLAZA İŞ MERKEZİ NO:4-6, KAT:5, D:25, 26, 27, 28, 29

ANKARA İLİNDE SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR VE ADRESLERİ

Kızılay’da bulunan sarraflar senet karşılığında altın vermektedir. Ama bunun için ikametgahınızın Ankara’da olması gerekmektedir. Senetleri ödemediğinizde hapis cezası ile karşı karşıya kalacağınızı unutmayın. Zaten sarraflar da buna güvenerek acil para ihtiyacınızı karşılamaktadır.

OSTİM’DE ANKARA’DA SENETLE BORÇ PARA, KREDİ VEREN FAKTÖRİNG FİRMALAR

Sanayi bölgesi ostim’de senetle borç para ve Ostim’de senetle kredi veren yerler bulunmaktadır. Ankara’daki tüm faktöring şirketler gelir belgesi göstermeniz durumunda size kredi verecektir. Peki Ankara’daki faktöring şirketelerin adres ve telefon numarası var mıdır?

Elden taksitle telefon alıp bu telefonu aynı gün başka bir telefoncuya satarak para kazanabilirsiniz.  Bu konuda birçok mağaza çalışmaktadır. En ünlü teknoloji mağazalarından olan bimeks de şimdilik bazı hazırlıklar yapılmaya başlandı. Bimeks elden taksit  yazımızda bakınız.

Ankara’da Doğa, Beşer gibi faktöring şirketler size isteğiniz limitlerde kredi vermektedir. Ama gelir belgesi mutlaka istenmektedir. Bu yerlerin adresleri;

Çukurambar / Ankara ve Bağdat Caddesinde bulunmaktadır.

Lider faktöring şirketi de uğur mumcu mahallesinde bulunmaktadır. Hemen kredi için başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir