Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Avukatlık olana kredi; Dar günlerde parasız kalan kişilere bazı bankalar değişik yöntemler kullanarak kredi çıkartmaktadır. Bunun için bankanın sunmuş olduğu ve aşağıda yazdığımız şartları kabul etmeniz gerekmektedir. Avukatlık olanlara kredi çıkması için sorunsuz kredi veren bankalar başvuru yapılması gerekmektedir. Peki avukatlık olanlara kredi veren bankalar hangileridir? İşte en kolay kredi veren ve kanuni takipte olanlara kredi veren bankalar…

YASAL TAKİPTE OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR 2020

Takibe düşenlere kredi verilir miDaha önce çekilen kredilerin zamanında ödenememesi yüzünden banka müşterileri banka takibine takılmakta ve daha sonra icralık olmak durumunda kalabilmektedir. Bu durum kara liste olarak kabul edilebilirken kara listeden çıkmak için de 5 sene geçmesi gerekmektedir.

Tabi bu süre zarfında krediye ihtiyacı olanlar ve icralık olanlar ne yapmalıdır? Bunun için çözüm oldukça basittir. Kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar bu noktada; avukatlık olana kredi ve zor durumda olup acil paraya ihtiyaç duyanlara kredi vermektedir. Sadece bazı durumlarda bu bankalar kredi vermez. Bunu da açıklayalım. Daha sonra kırmızı kalem yiyenlere kredi veren bankalar isimlerini paylaşacağız.

BANKA KREDİ VERMİYOR NEREDEN PARA BULABİLİRİM?

Bir banka kredi vermiyorsa ve bundan dolayı da banka neden kredi vermez sorusu soruluyorsa bunun en temel sebepleri şunlar olabilir;

  • Kişinin hiçbir geliri yoktur
  • Kişi SSK’lı değildir
  • Kişi halihazırda bankaya çok fazla borçludur
  • Kişinin yaşı çok ileridir
  • Kişinin kredi notu çok düşüktür
  • Avukatlık olana kredi imkanı devam edenler.

Bu durumda olanlara bankalar kredi çıkartmaz. Ama bankalar aşağıda sayacağımız şartları yerine getirmesi durumunda herkese hemen kredi vermektedir. İşte aynı gün kredi veren bankaların şartları; Avukatlık olanlara kredi.

İCRALIK OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR 2019

İcra takibi olanlara ve sicili bozuk olanlara kredi veren bankalarşunlardır; Bunlar; ICBC Bank, QNB Finansbank, Denizbank, TEB Bankası, Akbank, Yapı Kredi, HSCB Bank, Şeker Bank, Burgan Bank, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bank. Bu bankalara aşağıdaki şartlar ile başvuru yapan kişilere aynı gün 100.000 TL kredi verilebilmektedirİcralık olanlar kredi çekebilir midiye soranlar artık bu bankalardan kolay kredi çekebilir. İşte kredi çekemeyenlere müjde…

Banka dışı kredi veren yerler tıkla.

En kolay kredi veren bankalar

Acil para veren yerler

KARA LİSTEDE OLANLARA KREDİ İMKANI TANIYAN BANKALAR

Özellikle Akbank kredi notuna göre kredi veren bir banka olarak ön plana çıkmaktadır. Şimdi vereceğimiz linke giderek Akbank kredi başvuru yapabilirsiniz. Kara liste de kredi veren bankalar 2018 sıralamasında ilk sırada Akbank’ı sayabiliriz. Hangi banka kaç puanla kredi veriyor diye merak ediyorsanız bunun için sicili bozuk olana kredi çıkartılır ilanı veren bankalara dikkat etmeleri gerekmektedir. Kredi notuna bakmayan bankalar; kredi notu düşüklere de kredi vermektedir.

KREDİ NOTUM 0 NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM?

Bazı banka müşterileri kredi notum çok düşük banka bana neden kredi vermiyor diye üzülmektedir. Kredi çıkmıyor diyen bu müşterilerimiz genelde Merkez Bankası KKB kredi kaydı sorgulaması yaptığında findeks kredi notlarının çok düşük olduğunu görmektedir. Peki düşük kredi puanına kredi veren bankalar hangileridir? Örneğin 800 puana kredi veren bankalar, 900 puana kredi veren bankalar… Bu noktada ING Bank’ı kesinlikle önermekteyiz.

Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

ING BANK KREDİ NOTU DÜŞÜKLERE KREDİ

ING Bank kredi notuna göre kredi vermektedir. Bu noktada düşük kredi notuna da kredi veren en iyi banka diyebiliriz. ING Bank 100 BİN TL Krediyi aşağıdaki durumlara sahip herkese vermektedir. Kredi notunuz 1600 üstü ise ING Bank kredi vermektedir. Ama aşağıdaki durumdakiler farklı bankalara başvuru yapması gerekmektedir. Bu kişiler;

BORCU OLANA 2. KREDİ İMKANI 

Kişilerin avukatlık olması durumunda onlara bankalar tarafından 2. bir şans daha verildiğini biliyoruz. Bankanın sunmuş olduğu yeniden yapılandırma bir 2. kredi şansı hükmündedir. Borçlu olunan banka dışında başka bankaya yapılacak başvurularda kredi çıkmama durumu söz konusu olabilecekken, aynı bankaya kredi yapılandırma başvurusunun olumlu sonuçlanması daha mümkün olacaktır.

Kredi çekemiyorum zor durumdayım diyenler için aşağıda iki adet faydalı yazı bulunmaktadır. Bu yazılarının size yön göstereceğiniz umuyoruz.

Bu durumdaki avukatlık olana kredi ve  herkese ING Bank tarafında; kefilsiz ve senetsiz kredi verilmektedir. Kefilsiz kredi veren bankalar içinde ING Bank ön plana çıkmaya devam etmektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar gibi ING bank da gelir belgesiz kredi vermez; ama sizden sadece bazı ek teminatlar alarak sicil sorununa rağmen kredi vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir