Dar Zamanlarda Borç Para Veren Yerler

Borç para arayanlar ve para lazım diyenler için bu yazımız ilaç gibi gelecek. Bankadan kredi çekemeyenlere borç para veren yerler bulunmaktadır. Bu yerler genelde senetle kredi verip yine senetle ya da elden para verme yöntemini tercih etmektedir. Kredi sicili bozuk olana kredi ve kredi notu düşük olanlara kara listede olanlara kredi çıkmadığı için bu vatandaşlarımız banka dışında kredi veren yerleri araştırıp banka dışında nereden para bulabilirim acil para bulmam lazım diye arayışa girmektedir. İşte kredi çekemeyenlere müjdeyi şimdi veriyoruz. Dar zamanlarda borç para veren yerler hakkında tüm detaylar…

BORÇ PARA VEREN KİŞİLER VE YERLER 2020

Zor duruma düşüp de acil paraya ihtiyacım var diyenlere senetle para veren ve senetle elden borç para veren yerler vardır. Bu kişiler faizsiz kredi veren yerler olarak bilinmektedir. Birçok kişi yüksek faizle para veren yerler hakkında değişik düşüncelere sahip olabilir. Çünkü, elden para veren firmalar bazı durumlarda çok yüksek komisyon isteyebilmektedir. Ama biz size bu senetle kredi veren yerleri ya da senetle elden para veren yerler içinde sadece yasal olarak çalışanlar hakkında bilgi vereceğiz. İşte detaylar..

SENETLE PARA VEREN KİŞİLER

Bazı tefeciler yasal çalışmayıp değişik yerlerde; senetle borç para verilir, senet karşılığı kredi şeklinde ilana çıkıp, zor durumdakilere kredi vermeye çalışmaktadır. Her ne kadar faizsiz kredi veren kişiler olarak tanıtımları yapılsa da bunlara güvenmeyin. Peki kimden NAKİT alabilirim diye soruyorsanız bunun için size borç veren kimseler içinde, kredi veren şirketler, para yardımı yapan hayırseverler, dernekler,  veren vakıflar ve borç para veren ikrazatçıları tavsiye etmekteyiz.

İkrazatçı nedir merak edenler için, bu kişiler bir nevi yasal tefecidirler. Bular senetle borç para verip faizi ile geri alırlar. Ama faiz oranları düşüktür. Çünkü BDDK tarafından kontrol edilmektedirler. Peki para sıkıştım sicilim bozuk acil para lazım diyenler bu kişilere nasıl ulaşabilir?

YASAL TEFECİ TELEFON NUMARASI ADRESLERİ

Sanal tefeci olarak da çalışan bu kişiler resmi senetle borç verirler. Gelir belgesi ve kredi notu şartı yoktur. Sadece bazı teminatlar isterler. Kredi çekemiyorum diyenler ve banka dışında para bulma yöntemleri arayanlar için en kolay para bulma yöntemidir.  Bu kişilerin adresleri;

İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Bursa, Konya, Erzurum, Antalya, Muğla, Aydın, Adana, Mersin, Diyarbakır gibi illerde yoğunlaşmışlardır. Bu kişiler şimdilerde daha çok kuyumcu olarak yani sarraf olarak çalışmaktadır.

SENETLE KREDİ VE BORÇ İMKANI SAĞLAYANLAR

Senetle altın satan kuyumcular ve senetle borç para veren kuyumcular son dönemlerde banka kredisi çekemeyenlerin imdadına yetişmektedirler.

20.000 TL’ye kadar hatta İstanbul kapalı çarşı, bursa kapalı çarşı, Antalya Muratpaşa, İzmir kemeraltı, gibi yerlerde 100.000 TL senetle borç para verilmektedir.

Ankara kızılay, Yenimahalle, Etimesgut, Mamak gibi yerlerde, İstanbul mecidiye köy gibi yerlerde bu gibi iş yerleri ve senetle borç veren yerler, senetle borç veren kişiler bulunmaktadır. Senetle kredi veren yerler için tıklayın.

5 thoughts on “Dar Zamanlarda Borç Para Veren Yerler

 • 6 Ağustos 2018 tarihinde, saat 14:22
  Permalink

  Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın

  Yanıtla
  • 18 Ağustos 2018 tarihinde, saat 13:17
   Permalink

   Merhaba
   İzmirde sgk emeklisiyim ve maaşım 3150 tl. 9.000 tl nakite ihtiyacım var
   Şimdiden teşekkürler

   Yanıtla
  • 26 Ağustos 2018 tarihinde, saat 05:30
   Permalink

   Uzman çavuşum maaş bordrosu herseyim var Vakıfbanka kredi borcum var geciktirdim ama taksit atlamadim gününde odemekteyim nişan yapicam acil nakite ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

   Yanıtla
 • 4 Ocak 2019 tarihinde, saat 03:04
  Permalink

  Yatırım kredileri, proje finansmanı ve dünyadaki bireylere, işletmelere finansal destek gibi her türlü krediyi sağlıyoruz. % 3 faizle fon veriyoruz. Borcunuzu yedi (7) iş günü içinde alın.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir