En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir?

2020 yılının en avantajlı kredi kartlarını aşağıda listeledik. İş Bankasının  vermiş olduğu en iyi kredi kartı Maxımum kredi kartı hakkında bilgi sahibi olmadan kesinlikle kart başvurusu yapmayın.  Aşağıda sadece 2 dakikanızı ayırarak bütün kartların avantajlarını karşılaştırabilirsiniz. Türkiye’de bulunan onlarca banka her geçen sene yeni kredi kartı kampanyaları hazırlayarak, kredi kartı müşteri sayısını arttırmak istemektedir. Tabi banka müşterileri de kendilerine sunulan en avantajlı kredi kartlarını tercih etmektedir. Müşterilere kredi kartı konusunda bilgilendirme sunabilmek için en avantajlı kredi kartı hangisidir 2020 başlıklı bir araştırma yazısı yazdık. En iyi kredi kartlarını bu yazımızda listeledik. Kredi kartı nasıl kullanılır ve kredi kartı ücretleri hakkında diğer tüm merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar…

AİDATI OLMAYAN KREDİ KARTLARI

Maximum Aidatsız Kart ile;

 • Senelik kart ücreti ödemezsiniz.
 • En iyi harcama puanı veren bankalardan bir tanesidir. Yapılan harcamaların %9 una yakını puan olarak döner
 • Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde üye işyerleri tarafından sunulan MaxiPuan ve taksit ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.
 • Bankamatik Kartı özelliği sayesinde kartınıza bağlı vadesiz hesaplarınızı kullanabilirsiniz.
  • Tek ödemeli işlemlerinizi dilerseniz uygun ücretlerle taksitlendirebilir ya da ödemelerini erteleyebilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacınızda nakit avans çekip, dilerseniz 9 aya varan taksitlerle geri ödeyebilirsiniz.

İş Bankası kredi kartı başvurusu için bu adresi kullanabilirsiniz.  http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx

 • İsterseniz, yakınlarınız için ek kart başvurusu yaparak onların da Maximum Aidatsız Kart kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda;

 1. en iyi kredi kartı 2020
 2. en iyi kredi kartı anketi
 3. en avantajlı kredi kartı hangisi 2020
 4. en çok taksit yapan kredi kartı
 5. kredi kartı sicil affı

Başlıklarına değinerek; öğrenciler, memurlar, ev hanımları, çiftçiler, emekliler, asgari ücretliler ve diğer herkes için en iyi kredi kartı seçeneğini tek tek açıklayacağız. Eğer en uygun kredi kartını kullanmaz iseniz her yıl yüzlerce TL gereksiz yere kart aidatı ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir Sorusunun yanıtı için tıklayın.

Öğrencilere kredi kartı veren bankalar için bakınız

EN İYİ KREDİ KARTI HANGİ BANKANIN 2020

Öncelikle hemen lafı uzatmadan 2 tane bankanın vermiş olduğu kredi kartlarının listenin ilk sırasında olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar; Yapı Kredi World Eko ve Garanti Flexi Bonus kredi kartlarıdır. Bu kredi kartların en çok taksit yaptıran ve en çok puan kazandıran kredi kartları olarak ön plana çıkmaktadır.

Öğrenciler arasında yapılan en iyi kredi kartı anketi içerisinde bu kredi kartları açık ara önde yer almıştır. En uygun kredi kartı hangisi diye merak edenler için yukarıda sunmuş olduğumuz tavsiye dışında ayrıca en çok kullanılan kredi kartı hangi bankanın hakkında da bilgi vermek doğru olacaktır. Hepiniz HSCB’nin kampus kartını duymuşsunuzdur. Önceleri sadece öğrencilere verilen kart artık birçok kişiye kolaylıkla verilmektedir.

HANGİ KREDİ KARTI DAHA AVANTAJLI 2020

Kredi kartı kampanyaları yapan bankalar kart başvurusu almaya devam ediyor. Anında kredi kartı veren bankalar yanında, yıllık aidatı olmayan kredi kartı veren bankalar da bulunmaktadır. Kredi kartı fırsatlarını araştıranlar; en iyi öğrenci kredi kartı, en uygun kredi kartı ve en hızlı kredi kartı adı altında kredi kartı sorgulama işlemi yapmaktadır. Peki hangi kredi kartı almalıyım?

Kredi kartı asgarisi 3 kez ödenirse ne olur öğrenmek için bu yazımıza göz atın. 

EN KOLAY KREDİ KARTI VEREN BANKA HANGİSİDİR?

Aşağıda çabuk kredi kartı çıkaran bankalar ve en çok kullanılan kredi kartları bulunmaktadır.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bu kredi kartları en düşük faizli kredi kartları arasında yer almaktadır. Kredi kartı online başvuru yapıldıktan sonra birkaç gün içinde adrese teslim kredi kartı gelmektedir.  Kredi kartı borç sorgulama yine online olarak yapılabilmektedir.

 

EV HANIMLARINA KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Kredi kartı almak istiyorum diyenler için, internetten kredi kartı başvurusu yapma yöntemlerini aşağıda anlattık. En çok taksit yapan kredi kartı ve aidatsız kredi kartı hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.  Anında kredi kartı isteyen kişiler için de bazı bankalar, hemen kredi kartı basmaktadır. Şubede kart basan bankalar bile bulunmaktadır.

Bireysel kredi kartları gibi, sanal kredi kartı ve ticari kredi kartı avantajları da bankalar tarafından duyuruya çıkmaya başladı. SMS ile kredi kartı başvurusu yapan ticari kart sahiplerine ayrı ayrı kredi kartı kampanyaları yapılmaktadır. Kolay kredi kartı veren bankalar bulunduğu gibi, aidatı bulunmayan kredi kartları da verilebilmektedir. Kredi kartı alma şartları… Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar, gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hepsi bu yazıda…

Bu yazımızda ;

 • En Pratik Kredi Kartı Hangisidir?
 • Ücretsiz Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?
 • En Bol Para Puan Kazandıran Kredi Kartları
 • Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar
 • En İyi Seyahat Kredi Kartı Hangisidir?
 • Tüm Ülkelerde Geçerli Olan Kredi Kartları

Konu başlıkları hakkında çok kısa ve birer cümle bilgi vererek, cebinizde en iyi kredi kartını taşımanız için size önemli kredi kartı bilgilerini vereceğiz. İşte en çok para kazandıran kredi kartları ile ilgili tüm detaylar….

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

EN ÇOK AVANTAJ SAĞLAYAN KREDİ KARTI HANGİ BANKA TARAFINDAN VERİLİR?

E avantajlı kredi kartını veren banka ile ilgili kısaca şunu söyleyebiliriz; şimdilik Türkiye’de tek bir banka için; en iyi kredi kartını veren banka diye söz etmek doğru olmaz. Ama birkaç bankanın sunmuş olduğu kredi kartı özellikleri o kredi kartlarını bir adım öne çıkarmaktadır. Bir müşteri için en iyi kredi kartı ne demektir? İşte asıl önemli olan nokta da burasıdır.

Aşağıda Kısa Videoda Kredi Kartı Başvurusunda  Dikkat Edilmesi Gerekenler Hakkında Önemli Bilgiler Anlatılmaktadır. 

Müşteri için önemli olan kartın sunmuş olduğu taksit sayısı mı yoksa aidatsız mı olmasıdır? Ya da kredi faizinin düşük olması mı? Biz tüm bu özellikleri bir araya getirerek en kaliteli ve en iyi avantajı sunan kredi kartları olarak şu listelemeyi yaptık;

 • Yapı Kredi Word Kredi Kartı
 • Garanti Bankası Bonus
 • Ziraat Bankası Maxımum Kredi Kartı
 • İş Bankası Maxımum Kredi Kartı

Saydığımız kredi kartları en büyük harcama avantajları sunan, en iyi taksit veren kredi kartlarıdır. Ayrıca en fazla puan veren kartalar arasında yer almaktadır.

ÜCRETSİZ KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye’de birçok banka artık ücretsiz kredi kartı vermektedir. Ama aynı bankaların her birinin yıllık kart aidatı olan kredi kartları da bulunmaktadır.  Bazı banka müşterileri, kart aidatı sürprizi ile karşılaşınca kredi kartı aidatına itiraz etmekte ve kart aidat geri iadesi için başvuru yapmaktadır.

Bu gibi durumların ortaya çıkmaması için, öncelikle kart başvurusu yapılırken kesinlikle ücretsiz kredi kartı istediğinizi beyan etmelisiniz. Bu şekilde banka müşteri hizmetlerindeki kişi, ya da şubedeki banka çalışanı inisiyatif alarak size ücretsiz kredi kartı verebilir.

EN BOL PUAN DAĞITAN KREDİ KARTI HANGİSİDİR?

Bankaların sunmuş olduğu tüm kredi kartları puan vermektedir. Ama bazı kredi kartları örneğin, 100 TL’lik harcama için 50 kuruş puan verirken, bazı kredi kartları ise aynı harcama için 5 TL puan verebilmektedir. Öncelikle şunu söyleyebiliriz; kredi kartları her ay değişik kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar neticesinde puanlama sistemleri değişir. Ama genel olarak en çok puan vren kredi kartları şunlardır;

 • Deniz Bank Kredi Kart
 • Yapı Kredi Word Kredi Kartı
 • Garanti Bankası Bonus
 • Ziraat Bankası Maxımum Kredi Kartı
 • İş Bankası Maxımum Kredi Kartı

 

AİDATSIZ KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Aidatsız kredi kartı yıllık ücreti olmayan kredi kartı anlamına gelmektedir. Bankaların vermiş oldukları asıl kartlara bağlı olan ek kredi kartlarının çoğu aidatsız olur. Yukarıda izah ettiğimiz ücretsiz kredi kartı özelliklerine sahip olan tüm kredi kartları aynı zamanda aidatsızdır. En Avantajlı Kredi Kartı Hangisidir 2020

Yüksek gelen aidatlar sonrası isteyen kişiler, kredi kartı aidatı iptali isteyebilirler. Aidatsız kredi kartı hangileri diye araştırıp ücretsiz kart çıkartan kişiler daha sonra beklenmedik aidatlar ile karşılaşırsa bu kartları iptal etmek için başvuru yapabilirler.

 

EN İYİ SEYAHAT KREDİ KARTI HANGİSİDİR? MİL KREDİ KARTI NEDİR?

Türkiye’de ya da dünya çapında gezintiye çıkan tatil amaçlı yurt dışına özellikle Avrupa’ya giden yüz binlerce kişi bulunmaktadır. Bu kişiler gittikleri ülkelerde rahat alışveriş yapabilmek için genel geçerli ve her ülkede kullanılabilecek bir kredi kartı sahibi olması gerekmektedir.

Tüm dünyada kullanılabilen kredi kartları konusunda Türkiye’de çalışma yapan bankalar bulunmaktadır. Bu konuda Mil Kredi kartı bu eksikliği kapatmaktadır. Mil Kredi kartı ile yurt dışı seyahatlerine çıkan kişiler istedikleri ülkelerde bu kredi kartı ile alışveriş yapabilmektedir.

Avrupa’da Geçerli Olan Kredi Kartları

Komşu ülkeler birliği olan Avrupa Birliği’ne her sene yüz binlerce vatandaşımız gezi için gitmekte ve haftalarca oralarda durmaktadır. Euro ve doların yanında TL geçerli olmadığı için vatandaşlarımız ihtiyaçlarını kredi kartı ile gidermeye çalışmaktadır. Peki yurt dışında kredi kartı nasıl kullanılır? Özellikle Avrupa’da kredi kartı geçerli midir? Yurt dışı alışverişlerinde kredi kartı kullanabilmek için ne yapılmalıdır?

Yurt dışı olarak Avrupa’yı daha çok saymamızın nedeni en fazla Avrupa’ya gezi yapılmasıdır. Doğal olarak kredi kartları en çok Avrupa ülkelerinde lazım olacaktır.

En İyi Seyahat Kredi Kartı

Peki yurt dışında hangi kredi kartı alışverişlerde kullanılabilir? Bunun için küresel anlaşmalar içinde olan tüm bankaların kredi kartları geçerlidir. Özellikle Yurt dışındaki bankalar ile protokol imzalayan Ziraat Bankası, HSCB Bank, Yapı Kredi, Vakıf Bank, QNB Finansbank, Deniz Bank, ING Bank kredi kartlarını kullanan kişiler yurt dışı harcamalarında pek zorluk yaşamazlar. Zaten artık birçok pos cihazı küresel olarak tüm kredi kartlarına uyumlu hale gelmiştir. Bu noktada pek sorun olmayacağını düşünüyoruz.

En Avantajlı Kredi Kartına hemen sahip olabilirsiniz. Kart başvurunuzu yapın hemen kapınıza gelsin. SMS ve İnternetten Kredi kartı başvurusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir