En Kolay Kredi Veren Bankalar 2020

En kolay kredi veren bankalar yazımızda; en hızlı kredi çekme yöntemlerini ve sorunsuz kredi seçeneklerini açıklıyoruz. Banklara yaptığımız kredi başvurularının bazen kabul edilmediğini görürüz. Kredi notu kötü olduğu için ya da gelir durumu iyi olmadığı için bazı kişiler hemen kredi alamaz. Bu yazımızda zor durumdaki kişilere en kolay kredi veren bankalardan bahsedeceğiz.

Sabit bir gelirimiz olmasına rağmen ve hiçbir kuruma borcumuz olmadığı için hakkımızda haciz-icra gibi bir takip işlemin de olmamasına rağmen kredi başvuruları onaylanmaz. Buna karşın; en kolay kredi veren bankalar hangileridir? Kredi çekemiyorum hangi bankalar kredi verir? Bu soruların cevapları için makalemizi okumaya devam edin. 2018 yılında en çabuk kredi veren yerler..

Bu yazımızda bankadan kredi çekemeyenlerin kredi sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağız.

ANINDA KREDİ VEREN BANKALAR

Bazı bankalar müşterileri yormadan hızlı kredi onayı vermektedir. Koşulsuz, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veren bu bankalar içinde aşağıdakiler ön plana çıkmaktadır. Ak Bank Direkt kredi ile maaş bordrosuz ve evraksız ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. 20 BİN TL ihtiyaç kredisi için Ak Bank direk kredi başvurusunu; SMS, internet başvurusu, Şube kanalı ile başvuru yapabilirsiniz. İster online ister bankaya giderek kredi alabilir ya da bankaya gitmeden kesin onaylı kredi başvurusu da yapabilirsiniz.

BANKADAN KREDİ ALAMAYANLAR NE YAPMALIDIR?

Öncelikle şunu belirtelim. Eğer siciliniz bozuksa yani kara liste sorunu yaşıyorsanız o zaman işiniz zor fakat şu aralar bazı bankalar daha kolay kredi vermektedir. Kolay kredi veren bankalardan kredi çekmek isteyenler için bazı kredi ilanları bulunmaktadır. Birçok sitede acil kredi çıkartılı şeklinde haber yapılmaktadır.

Eğer gerçekten kredi almak istiyorsanız bu sitelere itibar etmeyin lütfen. Ancak yasal yollarla kredi çekerseniz bu size fayda sağlayacaktır. Diğer türlü krediler için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Çok yüksek komisyonlar ile para verilmesi bir kredi sayılmaz!

Aşağıda neden kredi alamıyorum sorusuna bir cevap bulabilirsiniz.

KREDİ PUANI DÜŞÜK OLANLAR NASIL KREDİ ALABİLİR?

Paraya en çok ihtiyaç duyduğumuz anlarda ilk başvuracağımız yerler bankalardır. Bankalara yapılan kredi başvurularında öncelikle banka şubesi genel merkezden onay bekler. Bankanın genel merkezi kredi başvurusu yapan kişinin kredi notunu da göz önünde tutarak onaylar ya da reddeder.

Bankaların para kazanma yöntemlerine bakacak olursak, aslında kendisine yapılan bütün kredi başvurularını kabul etmesi gerekmektedir. Ama bankalar her ne kadar kredi vermek isteseler de, kredi geri ödemelerini de garantiye almak isterler. Bu nedenle bazen kredi başvurularını kabul etmezler.

Bankaların kredi başvurusunu kabul etmemesinde ana faktörler Nelerdir?

  • Sabit bir gelirin olmaması
  • Sigortalı olarak çalışmıyor olması
  • Kredi notunun çok düşük olması
  • Kişinin hakkında icra takibinin olması
  • Kişinin kefil sunmamış olması
  • Başka bankalara olan kredi borcundan dolayı

Kolay kredi veren bankalar yazımızı okuyarak hem kredi notu düşüklere kredi hem de kolay ve hızlı kredi için faydalı bilgiler öğrenebilirsiniz.

KIRMIZI KALEM YİYENLERE KREDİ VEREN BANKALAR

Bazı bankalar dönem dönem kredi çekemeyenlere kolaylık sağlamaktadır. Özellikle son sicil affı sonrası artık bankalar daha kolay kredi vermeye başladı. Kredi notuna bakmayan bankalar arasında ING Bank ön plana çıkmaktadır. Notu yüksek olanlara düşük faizle kredi vermektedir.

Sayılan nedenler kredinin kabul edilmemesinde olası genel nedenlerdir. Tabi herkesin bankalar ile özel bir diyaloğu olduğu için bu konuda sebepler de farklılık gösterebilir.Birçok kişi bana banka neden kredi vermiyor  ve bir türlü kredim onaylanmıyor şeklinde şikayetçi olabilir. Bunun için öncelikle kredi notunun yükseltilmesi ve mümkün ise SSK’lı olarak başvuru yapılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir