En Ucuz Toptan Ayakkabı Nereden Alınır?

Dükkan açmak isteyen ya da mevcut açık olan dükkanına Türkiye’nin en ucuz ve kaliteli ayakkabılarını koymak isteyen esnaflar için; Başta İstanbul olmak üzere; İzmir, Hatay, Gaziantep, İzmir, Bursa, Manisa, Antep gibi illerde ve diğer tüm illerde en ucuz toptan parti malları hakkında karşılaştırmalı bilgiler verip sizin için en ucuz ve kaliteli ayakkabı modellerini fotoğraflar ile birlikte paylaşacağız. Öncelikle en ucuz ve toptan ayakkabı nerede satılır soruna bakalım. Solomon, Outdoor, columbiyaayakkabılar da mevcuttur.

İhraç Fazlası Toptan Ayakkabı Fiyatları

Türkiye ayakkabı konusunda özellikle de deri ayakkabı, spor ayakkabı ve diğer birçok çeşitte dünya liderliğine oynayan ülkelerden biridir. Türkiye aynı zamanda ayakkabının da beşiği sayılmaktadır. İlk deri ayakkabı ve keçe Türkiye’de üretildiği söylenmektedir. Konumuza dönecek olursak, peki siz ne gibi bir parti malı istiyorsunuz? Ucuz toptan ayakkabı mı yoksa kaliteli ve marka toptan ayakkabı mı? Aşağıda bir liste bulunmaktadır. Lütfen listeye göz gezdirin önce.  Bakın Türkiye’de en uygun parti malı ve ihraç fazlası toptan ürünler nerede bulunur? 2017 yılı içinde en ucuz toptan ayakkabı modelleri ile..

En Ucuz Toptan Ayakkabı Nereden Alınır?

Bazı ayakkabı modelleri çok uygun olmakla birlikte bazıları iyi marka oldukları için internette pahalı satılabilmektedir. Ama ucuz ayakkabı nerede bulunur diye merak ediyorsanız onun da cevabı hemen burada. İstanbul’da Türkiye’nin en ucuz toptan ayakkabı satışları yapılmaktadır. Gerek gümrük malları olsun gerekse sınırda yakalan bazı mallar ihale usulü satılmaktadır. Bu ürünler piyasa göre %50 daha ucuza dükkan sahiplerine ve esnaflara satılmaktadır. Marka ayakkabı ya da çakma denilen ayakkabılar da bu şekilde yasal olarak satılmaktadır. İl olarak; Konya, Adana, Ankara, Bursa, Eskişehir, Diyarbakır, Batman, Samsun, Mersin, Şanlı urfa, Gaziantep, Osmaniye, Edirne, Muğla, Aydın, Balıkesir, Erzurum, Trabzon, Sivas, Kayseri, Afyon Uşak gibi iller sayılabilir.

Topta Outdoor Ayakkabı Fiyatları

Bu ayakkabılar için en ucuz ve en uygun modelleri seçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

en ucuz ve marka gümrük fazlası ihracat fazlası mallar için tıkla.

Toptan Solomon,  columbia , outdoor ayakkabı

İhraç Fazlası Toptan Ayakkabı Fiyatları

Aşağıdaki ürünler ihraç fazlası marka ürünler toptan satış olup da Türkiye’nin dört bir yanına satılan ayakkabı model ve fiyatları ile ilgili olarak araştırma yapan kişiler için hazırlanmış bir liste bulunmaktadır. Her türlü ayakkabı modeli en ucuz ve uygun fiyata satılmaktadır. İşte ayakkabı model nereden alınabileceği bilgisi..

En Ucuz Toptan Ayakkabı Nereden Alınır?

Toptan İmitasyon Çakma Ayakkabılar Nereden Bulunur?

Her zaman orijinal ayakkabılar daha fazla para kazandırır. Hem de devlete vergisi de fazla olur. Ama bazı illerde müşteriler daha çok ucuz ayakkabı istediği için onlar için de ucuz ve kaliteli toptan emitasyon ayakkabı bulunabilmektedir. İşte en ucuz ve kaliteli ayakkabı modelleri ve markaları. Adidas, nike, puma, lescon, jemco, kinetix ayakkabıları ve fiyat bilgisi. Sizin için bazı ip uçları;

  • çakma ayakkabı siteleri araştırın
  • çakma ayakkabı satın al ilanlarına göz atın
  • parti malı spor ayakkabı araştırması yapın
  • sahibinden ihraç fazlası ayakkabı ilanlarına bakarak en uygun fiyatlı olanı bulmaya çalışın

Ucuz ve kaliteli ihraç fazlası mal nereden alınır öğrenmek için  İhraç fazlası mal  Tıkla

Bu sayfadan Kaliteli toptan çanta bulabilirsiniz.

En uygun toptan ayakkabı satış ilanları için sahibinden toptan satış için tıklayın

Yukarıda aynı zamanda spor ayakkabı modelleri de bulunmaktadır. Toptan halı saha ayakkabıları ile birlikte babet, topuklu, düz taban, kösele, deri, yumurta topuk ayakkabıları da satılmaktadır.Ayrıca beğenilen ayakkabılar senetle toptan ayakkabı ve kredi kartı ile toptan ayakkabı da satılabilmektedir. Anlaşmaya bağlı olarak kapıda nakit ödeme ve kargo ödeme de olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir