Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş yapmak  gelirinizi artırmak adına yapılan en zevkli ve rahat bir iştir. Az vakit harcayarak ve az bir tempo ile zevklerinizi ekonomi kaynağına dönüştürebilirsiniz.  Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak isteyenlere bazı önemli bilgiler verdik.

İŞKUR EVDE EK İŞ İLANLARI 2019

İşkur tarafından 2019 yılında bayanlara ek iş imkanı verilmektedir. İşkurun ek iş imkanları için bulunduğunuz ildeki işkura giderek başvuru yapabilirsiniz.

Bu ek işler kişilerin tercihlerine ve zevklerine göre değişebilmektedir. Evde para kazandıran ek iş alternatifinden el işleri,toka firmalarının evlerinize kadar getirmiş olduğu toka parçalarını birleştirip bir bütün haline getirmek ve tamamlanan tokalar paketlenip deste haline getirildikten sonra ambalaja hazır hale getirilir.

Deste haline getirilen tokalara paket başı ücrete tabi tutulur ve ona göre ücret ödenir.Ne kadar fazla paket yapılırsa ücret ona göre   artar ya da azalır. Evde iş yapmak isteyen bayanlar 2000 TL ek geliri duyduktan sonra en çok şu alanlarda ek iş ilanı aramaktadır.

EVDE PARA KAZANDIRAN İŞLER

Aşağıda isimleri geçen ek gelir sağlayıcı iş çeşitlerini evde yaparak bayan olarak para kazanabilirsiniz. Bu işleri almak için çevrenizde bulunan iş yerlerine başvuru yapabileceğiniz gibi internetten de başvuru yapma şansınız vardır.

EVDE PAKETLEME İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Bir diğer eve alternatif ek iş ise kalem montaj  işidir. Okulda, firmalarda , iş yerlerinde hayatın her alanında lazım olan kalem, parçaları birleştirilip bir bütün haline getirildikten sonra bize sunulmaktadır.Bize bir bütün şekilde gelmesini sağlayan kişiler bulunmaktadır. Bu kişilerden biri de siz olabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek bir şey vardır o da kalem üreten fabrikalarla iletişime geçip evde parçalar halinde getirilen kalem parçalarını birleştirmek.Bu şekilde asgari ücreti bile geçebilirsiniz.Bu şekilde ev ekonomisine katkınız artacaktır.Ankara, İstanbul gibi metropol şehirlerdeki fabrikalarla iletişime geçebilirsiniz.

Evde Ek İş Verenlerin İletişim Bilgileri

Evde ek iş veren yerlerin başında işkur gelmektedir. İşkur tarafından bayanlara ve özellikle ev hanımlarına ek gelir imkanları sağlanmaktadır. Bulunduğunuz ildeki işkur müdürlüğüne giderek evde ek iş isteyebilirsiniz.

2 thoughts on “Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

 • 26 Eylül 2018 tarihinde, saat 21:57
  Permalink

  Litfen benimde paketleme isine cok ihtiyacim var ve kimse donus yapmiyor lutfen donus yapin

  Yanıtla
 • 26 Eylül 2018 tarihinde, saat 21:58
  Permalink

  Benimde paketleme isine cok ihtiyacim var donus yapin lutfen

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir