Evde Ek İş

Evlere İş Veren Firmalar

Evlere İş Veren Firmalar

Türkiye’de son yılların en iyi kazanç kapılarından biri de evde ek iş yaparak para kazanmaktır. Evde değişik basit işler yapılarak her ay 2000 TL gelir elde etmek hiç de zor değil artık. Artık fabrika ve atölye sahipleri bayanları iş yerine getirmek yerine onların evine iş vermektedir. Bu sayede hem SGK hem de vergiden kurtulmaktadır. Evlere iş veren firmalar her sene olduğu gibi evlere iş vermeye devam etmektedir. İşte ayrıntılar…

EVDE EK İŞ YAPILARAK KAÇ PARA KAZANILIR?

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar evden çıkmadan ev halkının da bazı zamanlarda desteğini alarak ayda 500-3000 TL gelir elde edebilir. Yani çok da kazanabilir az da kazanabilirsiniz. Bu sizin yeteneğinize bağlı. Bu konuda uzun yıllardır çalışan bayanlar daha tecrübeli olduğu için, hem kendi ekiplerini kurmakta hem de bu sayede çok daha fazla para kazanmaktadır. Evde ek iş yaparak siz de ev giderlerine katkı yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda evde ek iş yaparak para kazanan bir ev hanımı bulunmaktadır. Videoyu izleyerek bu işe yeni başlayan bayanın da fikirleriniz öğrenebilirsiniz. 

FİRMALARIN ADRES BİLGİSİ

Evlere iş veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların Türkiye’nin 81 ilinde bulunabilirler. Ama sizin bulunduğunuz ilde hangi firma evlere iş veriyor diye merak ediyorsanız bununla ilgili olarak iş verenlerin iletişim bilgilerinin olduğu bir sayfa maalesef yoktur. İş verenler ile ancak bu sayfa altında yorum yaparak iletişime geçebilirsiniz.

Evde çalışmak isteyen kişiler bu konuda fason takipçiliği denilen iş ilanlarına başvuru yapabilir. Tekstil ürünlerinin katlanması, paketlenmesi ve ütülenmesi noktasında tecrübeli ya da bu işi bilen kişiler başvuru yapabilir. İstanbul başta olmak üzere fason iş takibi işi veren yerlerin adres ve telefon bilgileri aşağıdadır. Aşağıdaki adrese bakarak iş başvurusu yapabilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/fason+takip+elemani#&pst=641

Bu adreste bulunan Firmaların İletişim Bilgileri: Teks Teksil Firması,: BOYA ve BASKI TESİSLERİ. Ergene3 OSB Vakıflar OSB Mahallesi D.100 Caddesi No=199/1. Ergene / Tekirdağ

Bakırcılarlaroğlu Şirketi, İletişim Bilgileri. Adres: Evren Mahallesi, Hıdırlar Caddesi, Derya Sokak, No:54 Güneşli, Bağcılar, İstanbul, Türkiye.

Ek İş İlanları Olarak Bu Adrese De Bakabilirsiniz;

https://www.secretcv.com/is-ilanlari/?k=fason_takip_sorumlusu

Aşağıda İzmir kemeraltında nikah şekeri işi veren iş yerlerinin adresleri vardır. Şahsen başvuru yapıp iş isteyebilirsiniz.

 • adres: Konak Mahallesi, 887. Sok. No:324, 35140 Konak/İzmir
 • adres : 863 Sk. No:34 Turgutlu İşhanı-kemeraltı, 35000
 • adres: 9038 Sokak No: 220 Hisarönü Kemeraltı, Konak, 3322250 kemeraltı/İzmir

Ayda 2000 TL kazanmak için Evde paketleme işi veren firmalar tıkla.

Evde nikah şekeri işi için bakın.

HANGİ EK İŞLER YAPILABİLİR?

Evde birçok konuda çalışma yapılabilmektedir. Bunların başında paketleme ve montajlama gelmektedir. Basit olan bu işleri yaptığınızda eliniz de hızlanacak ve zamanla daha fazla iş yaptığınız için daha fazla gelir elde etmiş olacaksınız. Evde havlu kenarı işleme, süs eşyası yapma gibi daha birçok konuda ek gelir elde edebilirsiniz. İşte belli başlı ek işler…

 • mandal paketleme
 • sabun paketleme
 • havlu kenarı dikme işleme
 • süs eşyası yapma
 • hediyelik eşya yapma
 • davetiye ve nikah şekeri hazırlama

Bu işleri daha da çoğaltabiliriz. Önemli olan hangi işte daha hızlı olabileceğinizdir.

NOT: Yorum kısmına kesinlikle telefon numaranızı yazmayın.  Telefon numarasını yazan kişilerin yorumları onaylanmaz.

Daha önce bu işi yapan kişilerin görüşleri için facebook sayfamızı   bakınız.

Önemli Not: Bu içeriğimizin temel hedefi, iş isteyenlere bazı konularda fikirler vermektir. Bunlar genel anlamda, “evde ek iş nasıl yapılır ve ortalama kazanç ne kadardır” gibi merak edilen konular ile ilgilidir. Bunun haricinde bu site ve sayfa üzerinden iş isteyenlere iş verilmez ve iş verenler ile iş isteyenler arasında da aracılık yapılmaz.

Sitemizde gerçekten ek iş ile ilgili faydalı içerik okuyabilirsiniz; ama iş siparişi verilmez. Buna rağmen aşağıda yorum kısmında halen iş istiyorum diye yorum yapan birçok kişi görüyoruz. Lütfen içerikte ne okuduğunuza dikkat edin. İş istiyorum, evde ek iş yapabilirim gibi yorumları bundan sonra yayınlamayacağız. Ek işler ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ama iş isteme noktasında dediğimiz gibi bu site iş veren değildir.

Özetle, sayfamız üzerinden herhangi bir şekilde iş verilmez. Biz sadece toplum için faydalı içerik üretmeye gayret gösteriyoruz. Herkese iyi çalışmalar ve ilginiz için teşekkürler.

3 YORUM

3 Yorumlar

 1. Nevin

  31 Ağustos 2018 at 13:28

  Mrb benim bi ek ise ihtiyacım var çocuklarım in okul masraflarını ev ihtiyackarini karşılamak kimseye muhtaç etmek istemiyorum lütfen yardımcı olun bana uzun süredir bekliyorum cvp vermenizi

 2. filiz GÜNGÖR

  2 Ekim 2018 at 20:46

  ev hanımıyım çanakkale çan oturuyorum. ticaret mesle mezunuyum bilgisyar programlari biliyorum amaçocuklarım olduğu için evde yapabileceğim iş arıyorum eşime evime katkıda bulunmak istiyorum. elişi olarak (iğne oyasi havlu süsleme seccade işleme) gibi bi çok şeylere elim yatkındır. her türlü paketleme işlerinide yaparim. geri dönüş olursa çok iyi olur.
  işe çok ihtiyacim var

 3. Yasemin

  18 Ekim 2018 at 22:30

  Van da evlere iş veren firmalar varmı varsa iletişim bilgilerini verirmisniz çok acil lütfen ‼️‼️

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top