Evlere Nikah Şekeri Yapım İşi Veren Firmalar

Evde oturan bayanlar sadece birkaç saat ayırarak günlük 50 TL ayda da 1500 TL ya da daha fazla para kazanabilir. Bunun için toptancının kendisine getireceği malzemeleri sadece birbirine monte edecek. Bir ürün ortalama 1 dakika bile sürmez. Bunun gibi günde 100 adet ürün yapan bayanlara iyi bir ek gelir kapısı sağlanmaktadır. Evde nikah şekeri yapım işi oldukça kazançlı olduğu için şu anda binlerce bayan tarafından yapılmaktadır.

EVDE NİKAH ŞEKERİ YAPTIRAN YERLER 2022

Evde nikah şekeri yaptıran yerler 2022 siparişlerini vermeye devam ediyor. Bu yazımızda daha çok İzmir kemeraltında Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile nikah şekeri yaptıran firmalar hakkında bilgi vereceğiz.  Bu yerler bazı ev hanımlarına ek iş verirken iki iş isterler; ama bunun için fazla ödeme yapılır. Şöyle; ev hanımı sadece evde nikah şekeri paketleme işi yapabilir ya da sadece evde nikah şekeri yapma işini yapabilir. Burada tercih ev hanımlarına kalmıştır. Ama ayda 2000 TL ek gelir için her iki işi yapan birçok bayan bulunmaktadır.

evde nikah şekeri işi verenler 20202

NİKAH ŞEKERİ İŞİ İLETİŞİM TELEFON NUMARASI 2022

Evde nikah şekeri yaptıran yerlerin telefon ve iletişim bilgileri internet ortamında zor bulunur. Bu yerler daha çok İzmir Kemeraltı ve İstanbul Kapalıçarşı-Bursa Kapalıçarşı gibi yerlerde bulunabilir. Şahsen gidip görüşmeniz daha uygun olacaktır.

Evde nikah şekeri yaparak kaç para kazandırır diyen kişiler aynı zamanda aşağıdaki soruların cevaplarını merak etmektedir.

 • evde nikah şekeri yaptıran yerler adres bilgisini yukarıda belirttik.
 • evde nikah şekeri yapmak ne kadar kazandırır (Ortalama 500-2000 TL arası)
 • bebek şekeri nikah şekeri fiyatları (Tane başı 5-20 arası kuruş verilmektedir.)
 • evde nikah şekeri nasıl yapılır( Bunun için ustalık istenmez 10 dakikada kavrarsınız)
 • evde nikah şekeri yapımı fiyatları ne kadardır( tane başı 5 ile 20 kuruş arası değişir)

Evlere Nikah Şekeri Yapım İşi Veren Firmalar

İZMİR KEMERALTI İŞ VEREN YERLER

İzmir genelinde; çiğli, Karşıyaka, Konak, Bayraklı, Buca, Şirinyer, Torbalı gibi ilçelerin yanında ayrıca meşhur Kemeraltında evlere iş veren firmalar bulunmaktadır. Bu yerlerden nikah şekeri siparişi alınabilmektedir.

Unutmayın iyi bir iş seçeneği olarak ayda binlerce TL kazanabilirsiniz. Aşağıda Kemeraltında bu işi veren yerlerin adresleri vardır. Şahsen başvuru yapıp iş isteyebilirsiniz.

Evde paketleme işi veren firmalar için buraya bakın.

Evde kadınlara göre ek iş için buraya bakın

Adres olarak; Hisarönü Kemeraltı, Konak, 35250 kemeraltı/İzmir adresine giderek esnaflara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri İşi Veren Yerlere Nasıl Ulaşabilirim? 

Evde nikah şekeri işi veren yerlere nasıl ulaşabilirim diyenlere arttı. Bunun nedeni birçok kişi internette nikah şekeri işi verilir diye ilan vermesine rağmen bu ilanların gerçek olmamasıdır. Size tekrar ifade edilim. Nikah şekeri işi gibi ek işler internette verilmez. Şahsen başvuru yapın ve işi öyle alınız. Nikah şekeri işi verenlerin telefon numarası 2019 yılında da nette yoktur. Bunun yerine şahsen başvuru yapınız.

nikah şekeri yaptıranlar

Nikah Şekeri İşi İstiyorum Diyenlere Uyarı

Not: Sitemiz bir faydalı içerik platformudur. Bazı kişiler içerikleri tam okumadan direkt iş istemektedir. Ama sitemiz üzerinden iş verilmez. Sadece iş hakkında bazı faydalı bilgiler verilir. İşin kaç para kazandırdığı ve iş verenlerin ne gibi isteklerinin olduğu gibi. Ama buna rağmen aşağıda yorum kısmında bazı kişiler halen iş istiyorum diye görüş bildiriyor.

Tekrar ifade etmek gerekirse, sitemiz üzerinden, nikah şekeri işi hakkında, fiyat ve kazanç bilgisi ile ilgili bazı faydalı içerikler okuyabilirsiniz. Ama iş alma ve sipariş konusunda sitemiz iş vermemektedir. Bu nedenle artık, iş talebinde bulunan kişilerin yorumları yayımlanmayacaktır. Buna dikkat ederek karşılıklı faydalı etkileşim içinde olmak dileği ile..

8 thoughts on “Evlere Nikah Şekeri Yapım İşi Veren Firmalar

 • 31 Ağustos 2018 tarihinde, saat 12:34
  Permalink

  Ben Edirne merkez de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 • 1 Eylül 2018 tarihinde, saat 09:17
  Permalink

  Merhaba manvkuyuda oturuyorum ek is ariyorum

  Yanıtla
 • 24 Ekim 2018 tarihinde, saat 11:50
  Permalink

  Merhaba kocaeli de ikamet ediyorum eve çalışmak istiyorum

  Yanıtla
 • 4 Aralık 2018 tarihinde, saat 02:44
  Permalink

  27yaşındayım ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var tüm paketleme işlerini yaparım antalya dokuma kepezde oturuyorum 2 çocuk annesiyim

  Yanıtla
 • 27 Aralık 2018 tarihinde, saat 01:53
  Permalink

  merhaba istanbul Güngörende ikamet ediyorum elim hızlıdır bu işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

  Yanıtla
 • 13 Temmuz 2019 tarihinde, saat 12:38
  Permalink

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum 2 ya da 4 kişi çalışabiliriz çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler arnavutköy istanbul

  Yanıtla
 • 15 Temmuz 2019 tarihinde, saat 15:35
  Permalink

  işe ihtiyacım var bu iş çok iyi ve kolaylıkla yapılabilecek bir iş kendime güveniyorum allahın izni ile

  Yanıtla
 • 29 Ekim 2019 tarihinde, saat 15:49
  Permalink

  Merhaba ben Firdevs Tekne Isparta da oturuyorum.Asgari ücretli çalışıyorum.Fakat aldıgım ücret yeterli gemiyor. İki çocuğum var ve evim kira bu işe gerçekten ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir