Gelir Belgesiz 50 Bin TL Kredi Veren 2 Büyük Banka

Gelir belgesiz kredi veren bankalar ; SSK’lı olarak çalışmayan kişilerin gelir belgesi olmadığı için bu kişilere bankalar genelde kredi vermek istemez. Ama gelir belgesiz kredi veren bankalar da yok değildir. Geliri olmayana kredi internet bankacılığı ile artık çok yaygın hale geldi.

Bankalar 2019 yılına özel olarak gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ve gelir belgesiz konut kredisi kampanyası başlattı. Özellikle Ak Bank maaş bordrosuz kredi ile kişilerin bireysel kredi ihtiyaçlarını aynı gün karşılamaktadır. Peki diğer bankalar için düşündüğümüzde, sigortasız olanlara kredi imkanı veren bankalar hangileridir? Gelir belgesiz kredi verilir mi? 50 bin TL gibi yüksek bir rakama belge şartı olmadan kredi veren kurum sayısı oldukça azdır; ama yine de bazı bankalar bu noktada halen kredi verebilmektedir.

2 tane banka bu noktada oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Bunlar Ak Bank ve Garanti Bankasıdır. İnternetten Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında daha fazla detay…

SİGORTASIZ OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR

Şu anda Türkiye’de 40’tan fazla banka bulunmaktadır. Bu bankalar arasında yer alan 3 tane kamu bankası olan Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halk Bank gelir belgesiz kredi verirken zorluk çıkartırken diğer tarafta özel sermayeli bankalar ise daha kolay kredi vermektedir.

En çabuk kredi ve hızlı kredi isteyenler için TEB ve Ak Bank maaş bordrosuz kredi fırsatı vermektedir. Acil para lazım olmasına rağmen banka kredisi alamayanlar en kolay yoldan online yani internetten kredi başvurusu yapmaları gerekmektedir.  İnternetten gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu genelde olumlu yanıtlanır. Ama bazı şartlar istenmektedir.

Peki gelir belgesiz kredi nasıl çekilir? Bu noktada 2 büyük banka ismi telaffuz edeceğiz. 2 Büyük banka Ak bank ve Garanti Bankasıdır.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR 2019

Gelir belgesiz kredi veren bankalar adından da anlaşılacağı üzere sizde herhangi bir belge talep etmezler. Bu yerlerden kredi çekebilmek için SMS ve internet bankacılığı kullanılabilir. Yukarıda saydığımız bankalar dışında ayrıca gelir belgesiz kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Bunlar arasında şunlar sayılabilir;

ING Bankası    : Gelir Belgesiz Kredi Verir

Yapı Kredİ        : Geliri olmayana kredi verir

Finansbank      : İnternet üzerinden Bordrosuz kredi çıkartır

Şeker Bank       : SMS ile gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alır

ICBC Bank       : Yeni banka olduğu için o da maaş belgesiz kredi veren banka dır.

TEB Bankası   : Belgesiz anında kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

ÇALIŞMAYANA 50 BİN KREDİ VEREN BANKALAR(İKİ BANKA)

Çalışmayan kişilerin gelirinin olmaması ya da gelirlerinin olup da çalışmamaları farklı durumlardır. Bu kişiler içinde gelir sahibi olanlar bankaya ipotekle kredi başvurusu yapabilir. İşsiz kişilere ipotek karşılığında ya da kefille kredi verilebilmektedir. Bazı bankalar şu anda 50 bin TL üst limit olmak üzere kredi verirken bazı bankalar ise 20 bin TL’ye kadar kredi kullandırmaktadır. Ak Bank şu anda en fazla 20 bin kredi vermektedir. Kişinin geliri de yoksa ve çalışmıyorsa o zaman Ak Bank’a internet bankacılığı üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapacaktır. Banka evraksız kefilsiz kredi vermektedir.  Üst limit burada 20 BİN TL olarak belirlenmiştir. Ak Bank dışında ayrıca Garanti Bankası da 50 bin gelir belgesiz kredi çıkartarak nakit ihtiyaçlara cevap vermektedir.

SİGORTASIZ KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Sigortası yatmayan kişiler eğer bir yerde gelir getirici bir işte çalışıyorsa o zaman SGK kaydı olmadan da kredi çekebilir. Bunun için çalıştığı iş yerine başvuru yaparak gelir sağlayıcı bir işte çalıştığını belgeletmesi gerekmektedir. İş veren bunu yapmıyorsa o zaman kişinin sigortasını yatırmak durumundadır. Bu durumda sigortasız daha kolay kredi çekilebilir. Sigortam yok kredi çekebilir miyim diyen kişilere;

  • Odeabank
  • Teb
  • Akbank
  • İng bank
  • Finansbank
  • İş bankası
  • Ziraat bankası
  • Denizbank

Bankaları internet üzerinden gelir belgesiz ve sigortasız kredi vermektedir.

İŞSİZLERE KREDİ ÇIKARTAN KURUMLAR

Sigortasız kefilsiz kredi çekme şu anda mümkün iken işsizlere kefilsiz kredi veren bankalar da vardır. Bu bankalara bazı durumda sadece bazı ipotekler isteyebilmektedir. Ama kredi notu iyi olan kişilere çoğu banka maaş bordrosuz kredi de verebilmektedir.  Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılı içinde yeni başvurular almış ve 2019 yılında da aynı çalışmalara devam edeceklerdir.

EV HANIMLARINA KREDİ 

Çalışmayan kişiler denilince akla ilk ev hanımları gelmektedir. Çalışmayan ev hanımlarına kredi veren banka sayısı oldukça fazladır. Kocalarının kefilliği ile ev hanımları olan bayanlar hemen anında kredi çekebilir. Bunun yanında işi olmayan ve çalışmayan öğrencilere de kredi veren bankalar bulunmaktadır. Burs ve KYK kredisine icra gelmeden öğrenciler kredi çekebilirler. Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan kişiler için gelir belgesiz kredi veren birçok banka şubesi bulunmaktadır

Maaş bordrosuz, çalışmayana, kefilsiz, bordrosuz, faizsiz evraksız, çalışma belgesi olmayanlara hibe, Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar.. Kefilsiz kredi veren bankalar, kredi notu düşük olanlara kredi imkanı ve kredi olanağı veren banka listesi yukarıda mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir