İHLAS FİNANS MAĞDURLARI SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞIYOR

İhlas finans mağdurları 2020 yılında umduklarını aramaya devam ediyor. İhlas Finansa daha önce para yatıran, ihlas finans mağdurları on binlerce kişi aradan geçen uzun yıllara rağmen halen paralarını almış değil. 2009 yılında İhlas Finans’ın yapmış olduğu protokol gereği borç yapılandırmasına gidilmiş ve İhlas Holding Mağdurlarına gerekli ödemelerin başlatılacağı belirtilmişti. Ama aradan geçen uzun süreye rağmen henüz bir sonuç çıkmış değil. Peki İhlas Holding Mağdurları paralarını geri alabilmek için ne yapması gerekmektedir? İhlas Finans Mudileri Müjde bekliyor

Mağdur Sayısı Çok Yüksek!

İhlas Finansa para yatırıp bu paralarını İhlas Finans battığı için alamayan on binlerce kişi bulunmaktadır. Bu sayının dolaylı olarak 75 bine kadar çıktığı ifade edilmektedir. Peki İhlas Holding şu an mağdurlara ödeme yapıyor mu?
Bu noktada evet diyebiliriz. Çünkü, İhlas Holding basına da yansıyan haberlere göre az da olsa bazı mağdurlara ödeme yaptığı görülmektedir. Ama burada da yine rahatsızlık veren bazı durumlar söz konusu olabilmektedir.

İnşaatlarda Amelelik Yaparak O parayı Toplamıştım!

Bazı İhlas Finans mağdurları daha önce yapmış olduğu ödemeleri, uzun yıllar amelelik ve hamallık yaparak kazandığını ama bir anda tüm parasının batırıldığını söyleyerek yetkililerden destek beklemektedir.

İHLAS FİNANS MAĞDURLARI SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞIYOR

İhlas Ödemelerinde Torpil Dönüyor İddiası!

Sosyal medyada organize olmayı başaran İhlas Finans mağdurları seslerini her platformda duyurmaya çalışmaktadır. Ama ödemelerde bile bazı kişilerin kayırıldığı ile ilgili bazı iddialar gündeme getirilmektedir. Bu konuda rahatsızlık belirten mağdurla; ödeme yapılıyorsa bile bunun kura ile yapılmasını istemektedir.

İhlas Finans Mağdurları Paralarını Ne Zaman Alacak?

İhlas Finansta çok yüksek oranlarda para kaybeden kişilerin yanında, düşük miktarlarda zarar eden kişiler de bulunmaktadır. Bu kişiler aradan geçen 16 seneye rağmen paralarının peşinden gitmektedir. Ama birçok kişi paramızı mezarda mı alacağız şeklinde dert yanmaktadır. Yetkililerin bu noktaya değinerek en azından İhlaszedelerin çocuklarına bir sürpriz yapması istenmekte ve beklenmektedir.

İhlaszedelere Para Beklerken 5 Yıldızlı Otellerde Yemekler ve Organizeler Yapılmaya Devam Edilmektedir!

İhlas finans mağdurları ve İhlaszede mağdurlarını en çok rahatsız eden durumlardan biri de, henüz yaklaşık mağdurlara 500 milyon TL borç bulunmasına rağmen, İhlas Pazarlama adı altına pazarlama yapan kişilerin her sene Antalya’da 5 yıldızlı otellerde tatil yapması mağdurları oldukça kızdırmaktadır.
Her sene pazarlama konusunda hedeflediği satış oranını yakalayan kişilere ödül mahiyetinde değişik yerlerde tatil hediyesi verilmekte ve tüm Türkiye çapında lükse otellerde yemekler ve toplantılar yapılmaya devam edilmektedir Yaklaşık 500 milyon TL borcu olan böyle bir Holdingin bu şekilde organizeler düzenlemesi oldukça ilginç karşılanmaktadır.

Mücahit Ören’in Sosyal Medya Paylaşımlar…

Merhum Enver Ören’in oğlu Mücahit Ören, var olan ihlaszedelere rağmen boy boy tatil fotoğrafları paylaşması yine bazı tepkilere neden olmaya devam etmektedir. Birçok mağdurun ölmesi sonrası bu kişilerin yasal vasileri var olan alacaklarını istemeye devam etmektedir.

2020 Yılında İhlas Finans Ödemesi Olacak Mı?

İhlas Finansa parasını kaptıran mağdurlar dört gözle müjdeli haber bekliyor. İhlas Holdingin her sene kar açıklaması bir yönü ile olumlu karşılanmaktadır. Çünkü ancak bu şekilde ödemeler yapılabilecektir. Aksi halde İhlas Holding TMSF’ye devredilir ve devlet de geri kalan borcu kişilere öder. Ama birçok kişi şu an İhlas Holdin neden TMSF’ye devredilmiyor ya da İhlas Holding’e neden kayyım atanmıyor şeklinde sorular sormaktadır. Bu noktada holding zarar etmeden bunun mümkün olmadığını söyleyebiliriz. Holding iflas isterse bu durum gerçekleşebilir.

Related Items:İHLAS FİNANS MAĞDURLARI SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞIYOR, ihlas finans mağdurları 2018

İHLAS FİNANS İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. İHLAS FİNANS SIK SORULANLAR

İhlas mağdurlarının feryatları;

İhlas finans mağdurları Hükümet bu gün ödeme emri versin bakın nasıl ödüyorlar bence hükümet kayırıyor çıkar birgün ortaya ağlayanın malı gölene hayır etmez buna sebep olanlarıda cehennem narlarında yansınlar allah başlarına çalsın topladıklarıı allaha havale ediyoyum gerek hükümetten gerekse ihlsın yanına kalmayacak bu böyle biline gazetecilerin medyanın ağzını kapapmakla kapanacakmı sanıyorsunuz be reziller şehirler kuruyorsunuz yemeye nasip olmayasanız

Onların suçu yok suç bizde devlet yatırılan paralardan vergisini alıyor onlardan hesap sormuyor banane diyor güçlüden yana bu millete ders olsun paranı cebinden çıkarmayacaksın kardeşim hiçbir kuruma güvenmiyorum çünkü adaletsizlik hat safhada yani tuz kokmuş

Allah cezalarını versin.bizim paralarımızla kazandıkları her kuruş zehir zıkkım olsun.Enver ören gitti obur tarafta bu kadar insanın hakkını nasıl verecek acaba.

Allah bizlere bu durumları yaşatanları bildiği gibi yapsın.kadar çatlayana kadar zıkkımlanın. Mezarı bile bilinmeyen firavunlar olarak atılacaksınız.

Ya kardeşim bu memlekette adalet var diyorlar hani nerede adalet kendilerine geldi mi adalet diyorlar bizim gibi garibana geldi mi her şey yerlerde sürünüyor nere bunun adaletı bu ülkeyi idare eden yöneten soruyorum

ödemeler hükümet tarafından ödenemez hale gelde bence. ama tüm medyadan yardım talep etmemiz ve sesimizi yükseltmeden bu ödemelerin ödeneceğini sanmıyorum. sesi çıkaran kazanıyor. tekrar iyileştirme adı altında uzatmalar gündemde. lütfen medyaya mesajlar gönderelim yada toplu halde mecliste sıkıntımızı gündeme getirmemiz gerek. muhalefet te bence her şeyi gündeme getirirken bu konuda seçmen konusuna gelince onlarda sessiz kalıyor.. İhlas finans mağdurları parasını hemen alması dileği ile.

2 thoughts on “İHLAS FİNANS MAĞDURLARI SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞIYOR

 • 28 Ocak 2020 tarihinde, saat 10:48
  Permalink

  enver ÖREN VE EKİBİ 20 YILLIK ALIN TERİ BİRİKİMİMİ 20 YILDIR YEDİNİZ ZEHİR ZIKKIM OLSUN,BUNU YAHUDİ BİLE YAPMAZ.1990 DA 21 MİLYON OLAN HESABIMDA Kİ PARA EMSAL OLARAK TOPRAĞA YATIRMIŞ OLSAYDIM ŞU ANDA SEKİ TİRİLYONA KARŞILIK GELMEKTEDİR.BUNUN HESABINI NASIL VERECEKSİNİZ,İNSANLIK VE MÜSLÜMANLIKLA HİÇMİ HİÇ ALAKANIZ YOK.KANSIZ VE İMANSIZLAR.

  Yanıtla
  • 28 Ocak 2020 tarihinde, saat 10:52
   Permalink

   HER KONUDA OLDUĞU GİBİ BU KONUDA DA BAŞKANIMIZ ERDOĞANDAN YARDIM BEKLİYORUZ.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir