İşsizlere ve Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Herhangi bir geliri olmayan kişi bankaya kredi kartı için başvuru yaptığında banka genelde gelir belgesi istemekte idi. Çünkü, çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar zor durumda kalıp ceza yiyebiliyordu. Bu yüzden işsizlere kredi kartı veren bankalar sayısı da oldukça düşüktü. Ama artık işsizlere ve çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar da var. Bonus, Campus, Axes, Word kredi kartı hangisi olursa olsun artık geliri olmayan kişilere de kredi kartı çıkartılmaktadır.

SİGORTASIZ KREDİ KARTI VEREN BANKALAR 2020

Bazı banka müşterileri gelir getirici bir işte çalışmasına rağmen maaş bordrosu olmayabilir. Şu anda birçok fabrika ya da esnaf sigortasız işçi çalıştırdığı için sigortası olmayan kişilere kredi kartı veren bankalar da önemli bir konuyu oluşturmaktadır. Gelirim yok kredi kartı alabilir miyim diyenler ile sigortasız kredi kartı alınır mı diye araştıran kişiler için en kolay kredi kartı veren bankalar tek tek açıklıyoruz.

Bu bankalar zaten hemen aynı gün kredi kartı veren bankalar konumunda olduğu için oldukça kolay bir süreç olacaktır. Ama önemli olan bol puanı yani en çok bonus veren kredi kartını tercih etmek olmalıdır. Ayrıca bazı bankaların kartları ücretsizdir. Peki ücretsiz kredi kartı veren bankalar hangileridir? En avantajlı kredi kartı hangisidir yazımızı okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank, TEB, Akbank, Finansbank, Halkbank, Garanti Bankası ve diğer tüm bankalar aslında işsizlere kredi kartı veren bankalar noktasındadır. Zaten aynı bankalar öğrencilere, çiftçilere, esnafa, ev hanımlarına, yaşlılara ve emeklilere gelir belgesiz kredi kartı veren bankalardır.

Bu da Sizin İçin Altın Bir Bilgi: Gelir belgesiz kredi veren bankalar

KREDİ KARTI ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Kredi kartı alabilir miyim sorgulama yapabileceğiniz gibi, koşulsuz kredi kartı veren bankalar noktasında da bilgi sahibi olabilir ve hatta yıllık aidatı olmayan kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzdan sms ile kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi şubeden hatta telefon bankacılığından da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İşsizlere ve Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

YÜKSEK LİMİTLİ KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Bazı kişiler geliri olmadığı için kart başvurusu yapmak istememektedir. Hatta bunun için genelde şu moral bozucu sorular gelmektedir; Maaşı olmayanlara kredi kartı verilir mi diye merak edenler, maaş bordrosu olmadan kredi kartı alabilir miyim,kredi kartı almak için kaç ay sigorta olmak gerekir?

Öğrenciye kredi kartı için bu yazımızda yararlanabilirsiniz.

Evet aslında artık bu şekilde bir sorun kalmadı. Yani yukarıda saydığımı tüm bankalara artık işsizlere kredi kartı veren bankalardır. Siz de internetten gelir belgesiz  hemen kredi kartı başvurusu yapa1bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir