İstanbul’da Elden Senetle Borç Para Bulma

Senetle borç imkanı; Bankacılık kredi sicili bozuk olanlar, acil paraya ihtiyaç duymaları haline ne kadar çok kredi başvurusu yapsa da bankalar kara listede olanlara kredi vermek istemez. Bankalardan kırmızı kalem yiyenler, kredi notu düşük olanlar ve bankadan çizik yiyenlere kredi veren yerler bulunmaktadır. Elden borç bulma yöntemleri oldukça fazladır. Özellikle İstanbul elden borç para nereden bulunur diye soranlar için, İstanbul içinde senetle borç para veren ve senetle elden para veren yerler hakkında bilgi vereceğiz. İstanbul’da elden borç para veren yerler ve işletmeler hakkında tüm detaylar…

Banka Kredi Vermiyor Nereden Para Bulabilirim?

Merkez Bankası kredi notu düşük olanlar için senet karşılığında kredi veren yerler bulunmaktadır. Sadece birkaç kefil ya da teminat ile elden 100 bin TL borç para bulunabilir. İstanbul’un tüm semtlerinde senetle kredi veren yerler bulunmaktadır. İstanbul senetle borç para veren tefeciler, İstanbul senetle para veren ikrazatçılar da bulunmaktadır. İstanbul içinde senetle elden borç para veren kuyumcular vardır. Bu kuyumcular daha çok Mecidiyeköy ve kapalıçarşıda bulunmaktadır.

Kapalıçarşı Senetle Elden Borç Para Veren Esnaflar Yerler

En eski dükkanların olduğu Kapalıçarşıda bazı esnaflar senet ile elden kredi vermektedir. Kredi yerine buna borç para demek daha doğru olacaktır. Kapalıçarşı komisyonla borç para veren yerlerin sayısı oldukça fazlalaştı. İstanbul’da borç para veren yerlerin telefon iletişim numaraları ve adreslerini hemen bulabilirsiniz.

Senetle Faizsiz 50 Bin Veren Firmalar Hangileri

Yüksek limitli senetle kredi veren firmalar hakkında bilgi vermeden önce, düşük tutarlı borç para bulmak isteyenler için, İstanbulda senetle altın veren kuyumculardan söz etmek istiyorum. Çünkü, bu yerler, senetle elden altın verip, sizden uzun vadeli bir senet imzalamanızı ister. Bu durumdaki yerler, çok yüksek komisyon almaz; ama bazı teminatlar ister. Mecidiyeköy ve kapalıçarşıda senetle altın satan kuyumcular bulunmaktadır. Yüzlerce kuyumcu şu anda daha karlı diye bu işi yapmaktadır.

Senetle Borç Para Veren Tefeciler İstanbul

Eski ismi ile banker olan ya da şimdilerde taklacı olarak bilinen tefecilik aslında suç kabul edilmektedir. Ama banka kredisi almayan ve bankalardan sorunsuz kredi çekmek hususunda sorun yaşayan kişiler, mecburen tefecilerin kapısını çalmaktadır. Tefecilerin faiz oranları genelde yüksektir. Tefeci faiz hesaplaması genelde bankaların kredi faizinden daha yüksek olmaktadır.

Şu anda bankalar yıllık %15’ten kredi verirken tefeciler %25’ten kredi vermektedir. Çok büyük fark olmasa da yine de tefecilerin kredi faiz oranı daha yüksektir.

İstanbul Kredi Çekemeyenlere Borç Para Veren Yerler

İstanbulda Senetle Altın Veren Kuyumcular

İstanbul’da ; Kapalı çarşı, Zeytinburnu, Merter, Bağcılar, Kadıköy, Eminönü, Laleli, Ortaköy, Pendik, Küçük Çekmece, Büyük Çekmece, Kartal, Saraçhane, Beşiktaş, fatih, esenler, Başakşehir, Ümraniye gibi tüm semtlerde senetle altın veren kuyumcular ve senetle borç para veren yerle bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Elden Borç Para Veriyorum! 100 BİN TL LİMİT

Bazı faktöring şirketler 18 yaş üstü olanlara senetle kredi verip, bununla ilgili olarak İstanbulda senetle para ilanları vermektedir. Peki bu yerler güvenilir mi? Siz imzaladığınız finansmanlara dikkat ettiğiniz sürece faktöring şirketleri nde sorun olmaz. Çünkü bu yerler BDDK denetimde çalışır ve faiz oranları da yüksek değildir.  Senet karşılığı borç para verilir!

Senetle Borç Para Veren Kişiler

Senetle borç para verenler internet üzerinden ilan vermektedir. Bu kişiler genelde yasal çalışır. Siz internet üzerinden başvuru yapmanız sonrası onları size kaç para verebileceklerini ve ne kadar faiz istediklerini tek tek açıklar.

Senetle borç para, senetle kredi, hemen kredi, acil kredi için birkaç dakika içinde para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Hemen nakit başvurusu yapabilirsiniz.

Yazı Etiketi:

One thought on “İstanbul’da Elden Senetle Borç Para Bulma

  • 17 Şubat 2020 tarihinde, saat 03:24
    Permalink

    Yazar olup, sgk sı olmadığı için kredi çekemeyen biri kredi çekebilir mi.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir