İzmir Antalya ve İstanbul’da Senetle Taksitli Motor Satanlar

Türkiye’nin en çok motorsiklet satılan yerleri olan Antalya, İzmir ve İstanbul’da artan ihtiyaçlar nedeni ile senetle motor satan birçok mağaza ortaya çıkmıştır. Senetle peşinatsız motor satan mağazalar yaptıkları kampanyalar ile 24 ay taksitle motor ve 48 ay taksitle motor seçenekleri bile sunmaktadır. Peşinatsız vadeli motor satan yerler ve mağazalar şu aralar kredi kartsız da motosiklet satmaktadır. Vadeli motor almak istiyorum nereden bulurum diyenler için, İstanbul, İzmir ve Antalya’da taksitle motor satışı yapan yerleri yazdık.

İSTANBUL TAKSİTLE MOTOR SATANLAR

İstanbul ve ilçelerinden hem sıfır hem de ikinci el taksitli motor satan birçok yer bulunmaktadır. Sahibinden vadeli motor ve mağazadan vadeli motor şeklinde isteyenlere bütçesine göre hareket edebilir. Motor fiyatları peşin satın alınan motorsikletlere göre çok yüksek olmayıp sadece  biraz vade farkı söz konusudur.

İstanbul bütün araç türlerinde olduğu gibi motor türlerinde de ülkemizin lokomotifidir. Bu yüzden İstanbul’da senetle motor satanlar ülkemizin başka hiçbir yerinde olmadığı kadar çoktur. Çınar Motor gibi birçok mağaza, firma İstanbul’da bu ihtiyaca cevap veriyor.

ELDEN TAKSİTLE MOTORSİKLET ALIMI

Motosiklet bir tutkudur, bir yaşam stilidir. Bununla birlikte bir ulaşım aracıdır. Ülkemizde otomobil fiyatlarının ve masraflarını çok yüksek olması birçok yerde motosikletlere olan ilgiyi arttırmış, daha ekonomik koşullarda ulaşım sağlayabilmek adına tercih edilir olmuştur. Elbette motor alımında da bir miktar nakde ihtiyaç var. Bunun için hazır nakdi olmayanlar kredi kartını tercih ediyor. Kredi kartı yoksa ya bankalardan kredi çekme ya da senetle motor satan yerler arayışına giriliyor. Elden taksitle motorsiklet alımı son yıllarda İstanbul’da oldukça yaygınlaşmıştır.

SENETLE MOTOR ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Öncelikle İstanbul’da senetle motor satanlar İstanbul’un hemen her semtinde mevcuttur. Fakat motor alırken çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü motor piyasası birçok etkene bağlı değişkenlik gösterir. Maddi kayıp yaşamamak adına bunlara dikkat edilmelidir. Şu an ülkemizde Honda, Kawasaki, Harley Davidson, Yamaha, Mondial, Bisan, Kenbo, Ducati, Vespa, Aprilia gibi onlarca motor markası var. Bu markaların her birinin onlarca modeli var.

Modeller arasında kimi zaman küçük farklar, kimi zaman büyük farklar oluyor. Görüntü itibariyle benzedikleri için alıcılar çoğu zaman bu farkları gözden kaçırabiliyor. Bu sebeple örneğin senetle motor honda tercihi yapacaksanız öncesinde bir araştırma yapmanız veya bilgi sahibi olan birisiyle piyasayı dolaşmanız avantajınızadır.

İZMİR ELDEN TAKSİTLE MOTOSİKLET

İzmir’de senetle motor satanlar hakkında araştırma yaparken alacağınız motorun motor hacmine, motor gücüne, silindir sayısına, vitesine, soğutma sistemine dikkat etmelisiniz. Bu özelliklerin her biri alacağınız motorun performansını etkiler. Elden taksitle motosiklet alırken özelliklerle birlikte fiyat karılaştırması da yapılmalıdır. Çünkü hem motosiklet piyasası genelinde hem de elden taksitle alışveriş özelinde fiyatlar son derece değişkendir.

PEŞİNATSIZ MOTOR SATAN MAĞAZALAR

İzmir’de vadeli motor satan yerlerin başında Evkur’u sayabiliriz. Mağaza peşinatsız, kredi kartsız 10, 15, 24 ay vadeli motor satışları yapıyor. Yine Mutlu evim model sayısı az olmakla birlikte 25 aya kadar senetle motor satışı yapıyor. Bunlar dışında birçok firma da elden taksitle 0 km motor alama imkanı tanıyor.

EN UCUZ 2. EL SENETLE MOTOR ANTALYA

Senetle motor Antalya genelinde sadece 0 km olarak değil, ikinci el de alınabilir. Hatta vadeli motor satan firmaların bazılarından takas seçeneği dahi mevcuttur. Moto Finans, Çınar Motor, Point Motors gibi çeşitli firmalar uygun fiyat avantajlarıyla senetle motorsiklet satışı yapıyorlar. Firmaların vade seçenekleri ve ödeme şartları her birinde farklı olabiliyor. 2. El motor almak isteyenler özellikle Sahibinden sitesi aracılığıyla aradıkları motorsikletlere kolayca ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir