İzmir’de Senetle Elden Borç Para Veren Yerler

İzmirde borç verenler, Bankaların kara listesinde olan ya da bankadan kredi çekemeyenler, banka dışında para bulma yöntemlerini kullanmak ve gerekirse senetle borç para almak için bazı girişimlerde bulunur.

Özellikle İzmir’de senetle borç para veren yerler ile ilgili çok fazla detay olmadığı için birçok kişi İzmir tefeci numaraları ve İzmir borç para şeklinde arayış içindedir. Peki halihazırda İzmir’de senetle para veren kişiler ne kadar faiz almaktadır. Çünkü bu kişilere yapılan borç para başvurusu; kefilsiz ve gelir belgesiz hemen kabul edilmektedir. Sadece sizden kimlik fotokopisi ve adres alınmaktadır.

İzmir ve İlçelerinde Senetle Kredi Çıkartanlar

Kredi çekemeyenlere izmirde borç para veren yerler Konak, Alsancak, Kemeraltı, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Buca, Torbalı, Selçuk, Menderes, Aliağa, Menemen, Çiğli gibi yerlerde yoğunlaşmış ve her isteyene aynı gün ya da b,r hafta içinde nakit borç para vermektedir. Ama unutmayın mutlaka bunun faizi olacaktır.

İZMİR’DE BORÇ VEREN TEFECİLER

İzmir genelinde borç para veren tefeciler, senetle borç veren tefeciler ve senetsiz borç para veren tefeciler bulunmaktadır. Ama bu kişiler düşük faizle borç para vermeyip bankalardan bile daha yüksek faizle kredi ve borç para vermektedir. İzmir elden borç para veren kişiler içinde yer alan bu kişilerden kredi ya da elden taksitli borç para almadan önce size önereceğimizi yöntemi kullanmanız daha doğru olacaktır.

Çünkü tefecilik yasaklandığı için yasal yollarla elden para vermek artık çok zor duruma gelmiştir. Bunun yerine size yasal yollarla tefecilik yapan firmalar yerine BDDK denetiminde kredi veren senetle kredi veren yerlerin adreslerini verelim.

İZMİR SENETLE BORÇ PARA VEREN İKRAZATÇILAR

İzmir senetle kredi veren yerlerin başında ikrazatçılar gelmektedir. Bu yerler denetimli çalışıp düşük faizli kredi verir. İzmirde banka dışında kredi veren ya da banka dışında para veren yerler arasında yer almaktadır.

Senetle borç para veren şirketlere göre daha düşük faiz uygular. Peki acil 20 bin TL lazım diyenlerden 48 ay elden senetle ne kadar faiz alınmaktadır? Bunun hesaplaması; kişinin yaşı, mesleği, vade sayısı ve kredi sicil notuna göre belirlenmektedir. Faizsiz borç para veren yerler artık pek olmadığı için bu yerlere başvuru daha fazla olmaktadır.

Ama İzmir’de borç para veren bazı dernekler, vakıflar ve hayır kurumları da olabilir. Özellikle iş kuracağını ifade eden kişilere iş kurması için acil para yardımı yapılmaktadır. İzmirde borç para veren hayırseverler bu konuda çok ciddi çalışmalar yapmaktadır.

İZMİR’DE SENETLE BORÇ VEREN KUYUMCULAR

Eğer çok acil para lazım hemen bugün para bulmam lazım diyorsanız, kemeraltında  bulunan bazı kuyumculardan borç alabilirsiniz. Kimlik ve adres bilgisi ve istenirse esnaftan kefil olma şartı ile çok yüksek olmayan yani 10 bin ya da 20 bin TL senetle borç veren kuyumcular bulunmaktadır. İzmir senetle altın veren kuyumcular yanında, senetle bilezik ve kredi kartsız altın satan kuyumcular bulunmaktadır. Bu aldığınız altınları aynı gün değer kaybetmeden bozup borcunuzu bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Not: Senetle telefon alıp nakite çevirmek isterseniz, elden taksitli telefon içerikli yazımızda bakarak alternatif para bulma yollarına başvuru yapabilirsiniz.

İzmir senetle kredi veren bankalar ve İzmir senetle para veren bankalar da bulunmaktadır. Bu bankaların yanı sıra İzmir’de senetle kredi veren faktöring firmalar da bulunmaktadır. İZMİR FAKTÖRİNG firmaları ucuz kredi veren yerler arasındadır.

SENETLE PARA VEREN KİŞİLERİN TELEFON NUMARASI

Peki düşük faizli ve senetli borç bulmak için nereye başvuru yapılmalıdır.  Senetle altın ve borç para için size gerekli başvuru yöntemleri ve nereye başvuru yapılacağı konusunda yardımcı olabiliriz. Gerekli kredi ve senetle borç rehberliği yapabilmek için önce bulunduğunuz ilin sadece mahalle ismi ve sadece isminizi  YORUM kısmına yazınız. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

8 thoughts on “İzmir’de Senetle Elden Borç Para Veren Yerler

 • 9 Kasım 2018 tarihinde, saat 12:03
  Permalink

  Erzene mahallesi İZMİR/BORNOVA

  Yanıtla
 • 27 Ocak 2019 tarihinde, saat 18:15
  Permalink

  Slm paraya ihtiyac var

  Yanıtla
 • 17 Şubat 2020 tarihinde, saat 03:19
  Permalink

  MENDERES MAHALLESİ. BUCA – İZMİR

  Yanıtla
 • 5 Ekim 2020 tarihinde, saat 10:52
  Permalink

  29_25 bin lazım.izmir çiğli..Maltepe mahallesi..05444892569

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir