Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar

Bankaların kara listesinde olup da kredi çekebilir durumda olan kişiler için bir yazı yazdık. Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar 2020 şartları aşağıda yer almaktadır. Kara listede olanlara kredi çıkartılır diyen komisyoncular ile birlikte bazı bankalar ipotek ve kefiller kolay kredi çıkartmaktadır. İşte kara kara listeye kredi imkanı 2020…

Kara Listeye Kredi Çıkartan Yerler

Bankaların kara listesinde olan kişiler, yapmış oldukları kredi başvurularından genelde ret cevabı alırlar. Çünkü, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar oldukça azdır. Bazı bankalar kredi sicili bozuk olanlara kredi vermektedir. Bunun için sicili bozuk kişilere kredi verme şartları bulunmaktadır. Bankalardan çizik yiyenlere kredi  ve bankadan kırmızı kalem yiyenlere kredi veren bankalar vardır.

Kredi çıkmıyor bundan dolayı kredi çıkması için ne yapmalıyım diyen kişiler vardır.  Bunun için başta teminatlar olmak üzere, kefil gibi şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Kara listedeyim acil kredi çekmem gerekiyor hemen para bulmam lazım gibi arayışlarda olanlara finansman sağlayan bankaları açıklayacağız. İşte kara liste de olanlara kredi veren bankalar… kredi çekebilmek için ne yapmalıyım.

KREDİ ÇIKMASI İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR 

Bu yazımızda;

  • Kredi sicili bozuk olanlar nasıl kredi çekebilir?
  • Merkez Bankası Findeks kredi notu düşük olanlar nasıl kredi alabilir?

Detaylı bir araştırma yaptık. Ve sizin acil nakit ihtiyacınızı giderecek çözümler bulduk. Kredi çekmenizi sağlayacak çözümler için yazımızı okumaya devam edin. Kredi çıkmayanlara kredi veren bankalar Kredi çıkmayana kredi 2018…

KKB KARA LİSTE SORGULAMA YAPIN

Kara listede olduğunuz için ya da diğer bir ifade ile kırmızı kalem yiyip üstünüz banka tarafından çizildiği için kredi alamıyorum diyebilirsiniz. Sizin gibi kredi çekemiyorum ve banka kredi vermiyor diyenler için öncelik olarak KBB kara liste sorgulama yapılması gerekmektedir. Findeks risk sayfasında ne durumda olduğunuzu gördükten sonra yeni başvuru yapmalısınız. Avukatlık olmak, icralık olmak hatta banka tarafından takibe takılmak elbette kötüdür; ama çözümsüz bir durum değildir. Şu anda avukatlık olup da sicili bozuk olanlara kredi veren birçok banka bulunmaktadır.

ACİL PARAYA SIKIŞTIM BANKALAR KREDİ VERMİYOR?

Herkesin her an krediye ihtiyacı olmaktadır. Ama önemli olan çok acil paraya ihtiyaç duyulan zamanlarda paranın hemen temin edilmesidir. Kredi notu kötü olanlara kredi verilmediği bilindiği halde en son çıkan kredi sicil affı sonrası artık bankalar kara listeye girenlere kredi vermeye başlamıştır. Peki siz kara liste sorgulaması yaptınız mı? Ya da kredi notunuz çok düşük diye hemen kara listeye girdim diye mi düşündünüz?

KREDİ NOTU DÜŞÜKLERE KREDİ İMKANI

Birçok banka aşağıda sıralayacağımız kredi notu seviyelerine kredi vermektedir. Siz de hangi seviyede olduğunuz öncelikle öğrenmelisiniz. Ücretsiz kredi notu için tıklayın.

kara-listede-olanlara-kredi-veren-bankalar

Kredi Notu 0 sıfır olanlara kredi verilir mi? findeksi 0 olanlara kredi veren bankalar..

Kredi Notu 800 olanlara kredi veren bankalar

Kredi Notu 900 olanlara kredi veren yerler

Her bir kredi notuna uygun kefil bulunması ya da teminat sağlanması koşulu ile kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar arasında; Ak Bank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, TEB, ING Bank, Şeker Bank, ICBC Bank, Finansbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi bankalar gelmektedir. Unutmayın sicil affı çıktığı için artık bankalar kara listeye girenlere kredi veriyor.

YASAL TAKİPTE OLANLARA KREDİ VEREN BANKALAR

Sizin durumunuz tam olarak nedir? Yani kanuni takipte misiniz? Evinize arabanıza icra haciz mi geldi? Önce aşağıdaki durumların hangisi ile karşı karşıya kaldığınızı tespit etmelisiniz.

Bu kredi problemlerinin her biri için ayrı ayrı çözümler bulunmaktadır. Ama bankaya kesinlikle bir teminat vermeniz gerekmektedir. Teminat yoksa kefil sunmanız gerekebilir. Ama bilinçsiz bir şekilde kredi başvurusu yapmayın.

KREDİ BAŞVURUSU REDDEDİLDİĞİNDE KREDİ NOTU DÜŞER Mİ?

Kredi başvurusu kabul edilmezse sahip olduğunuz findeks puanınız düşer. Bundan dolayı kredi notunuzu öğrenip, ve yukarıda saydığımız durumlardan hangi problem ile karşı karşı iseniz ona göre çözüm bulduktan sonra kredi başvurusu yapmalısınız.  Aşağıda bulunan kredi seçeneklerini değerlendirmek için göz atabilirsiniz.

One thought on “Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar

  • 14 Ocak 2019 tarihinde, saat 11:36
    Permalink

    evet benım kredıye ihtıyacım var 10.000 tl yardımcı olursanız sevenırım cep numaram ankara

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir