Komisyonla Kredi Veren Yerler ve Şahıslar

Komisyonla kredi veren yerler; Paraya ihtiyaç duyan kişiler banka kredisi çekemediklerinde hemen alternatif kredi çekme yollarını denemektedir. Ama kredi sicili yani kredi notu kötü olanlar; banka kredi sicili bozuk olanlara kredi veren banka pek az olduğu için, acil para bulmam lazım diyenlerin imdadına kredi komisyoncuları yetişmektedir. Kredi sorunu yaşayanlara komisyonla kredi çektiren yerler ve kişiler bulunmaktadır. Bunlar 2019 yılında düşük oranlarla komisyonla kredi çıkartılır ilanları vermeye devam etmektedir. Düşük faizli borç veren yerler ile faizsiz borç para veren yerler arasındaki ayrımı da bu şekilde yapmış olacağız. Komisyonla kredi çıkartan firmalar ve şirketler bulunmaktadır. İşte detaylar

KOMİSYONLA KREDİ ÇIKARTILIR 2020

Komisyonla kredi çıkartılır ilanlarının temel mantığı şudur; Kişiler bankalardan kredi çekemez ve bu sorunu halletmeleri için bazı komisyonculuk yapan aracı yani danışmanlık firmalarına başvuru yapmaktadır. Bunlar da bankadan kredi çıkartarak kişilerden gerek ön ödeme alırlar gerekse ön ödemesiz komisyonla kredi çıkmasını sağlarlar.

SENET KARŞILIĞI PEŞİN FAİZLE BORÇ PARA VEREN   

Bazı kişiler sadece senetle para vermektedir. Bunlar; galerici, kuyumcu, esnaf ya da zengin biri olabilir. Bu kişiler banka kredisi çıkartmadan önce kendileri kredi verme önerisinde bulunabilir. Aslında bir noktada tefecilik de denilebilir. Tekrar etmekte fayda var. Tefecilik suç; ama zor durumda kalanlara borç veren kişiler bu işi daha devam ettirmektedir. Peki banka kredisi kullanmak isteyenlere komisyonla kredi verilir mi?

KOMİSYONLA KREDİ VERENLER VE KREDİ ÇIKARTAN KİŞİLER

Aşağıda acil para arayanlar için bazı seçenekler sunulmaktadır. Size kaç para lazım ise ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin kuyumcular en fazla 20 BİN TL senetle para verirken, senetle kredi veren bankalar ise daha farklı bir avantaj sunabilir. 100.000 TL kredi ve borç para için lütfen inceleyiniz. Senetle altın veren kuyumcular senetle borç para vere tefeciler, acil tefeci arıyorum, tefecilerin telefon komisyonla kredi çektirenler 2019

Ön Ödemesiz Komisyonla Kredi Çıkartan Yerler 2019

Dar Zamanlarda Borç Para Veren Yerler İçin Bu Yazımıza Bakın

Komisyonla kredi veren bankaları ve  para bulmanın birçok yolu vardır. Ama önemli olan en ucuz yani en az komisyon alan kişiler ile çalışmaktır. Bazı kişiler sizin adınıza kredi çeker ve nakit parayı size verir. Siz de uzun süre boyunca bu kişiye kredi borcunuzu faizi ile birlikte öderken aynı zamanda komisyon ücretini de ödemekle yükümlü olursunuz. Bu noktada yapılması gereken en önemli şey, aracı kişilerin iyi tespit edilmesidir.

Avukatlık Olanlara Kredi Veren Bankalar Yazımızı Okuyun.

Komisyonla kredi başvurusu onaylanmayan kişiler son çare olarak tefecilere, taklacılara başvuru yapmaktadır. Şu anda İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Bursa, Manisa, Antalya, Kocaeli, Samsun, Antep, Diyarbakır gibi illerde senetle para vere tefeciler de bulunmaktadır. Yasa dışı olmasına rağmen halen halk arasında bu kişiler el altından senetle ya da çek karşılığı borç para vermektedir.

SENETLE KREDİ BORÇ  VEREN TEFECİLER

Daha önce 50 BİN TL borç para alan ya da diğer nakit ihtiyaçlarını karşılamak için değişik borç bulma yöntemleri kullanan kişiler para bulabilmek için birçok yöntem denemiştir. Özellikle bazı kişilerden senetle kredi çeken kişiler bu ihtiyaçlarını karşılamıştır; ama bunun yanında yüksek faizler de ödemişlerdir. Aşağıda borç para arayan kişilerin ne gibi istekleri olduğunu gösteren bir liste verilmiştir.

ÖN ÖDEMESİZ KREDİ ÇEKMEK!

Ön ödemesiz kredi çekmek daha avantajlı olacaktır. Bu sayede dolandırıcıların tuzağına düşülmemiş olur. Birçok kişi borç para veriyorum diyebilir; ama önemli olan kimin kaç para faizle para vereceğidir. Siz de kendinize en uygun faiz oranını sunacak olan komisyoncu ya da diğer aracı kişiler ile çalışmalı ve gerekirse işinizi bu kişilere gördürmelisiniz. Çok acil para lazım hemen aynı gün kredi bulmam lazım diyorsanız borç para verme ilanlarına göz atabilirsiniz. En uygun faizli krediler içinde seçim yapabilirsiniz.

ÖN ÖDEMESİZ KOMİSYONLA KREDİ ÇIKARTANLAR 

Bazı kişiler internet ortamında komisyonla kredi çıkartıyoruz diyerek ilan verir. Bunların bazıları dolandırıcıdır. Sizden dosya parası ya da kurye parası adı altında ön ödeme isterler. Bunlara asla para yollamayın. Bunu yerine bazı yasal kredi danışmanlık firmalarına başvuru yapmalısınız. Bunlar sizden ön ödeme istemezler. Yani bu firmalar ön ödemesiz komisyonla kredi çıkartan firmalar olarak bilinirler. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Eskişehir, Adana, Antalya gibi birçok ilde şubeleri bulunur.

3 thoughts on “Komisyonla Kredi Veren Yerler ve Şahıslar

  • 3 Nisan 2020 tarihinde, saat 14:36
   Permalink

   100 bin tl borcumvar keredi çekemiyorum bana yardımcı olurmusun teşekürler teşekürler teşekürler

   Yanıtla
 • 13 Kasım 2020 tarihinde, saat 09:36
  Permalink

  50.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir