Kredi Kartsız Senetle Telefon Satan Mağazalar

Peşinatsız taksitle telefon almak isteyenler ve kredi kartsız senetle telefon almak isteyenler için peşinatsız taksitle telefon 2020 detaylarını verdik. Kredi kartsız telefon satan mağazaları yazdık. Sadece elden senetle cep telefonu satan telefoncular bulunmaktadır. Bunun yanında senetle cep telefonu satan mağazalar da bulunmaktadır. Bu yerler tüm Türkiye genelindeki illerde satış yapmaktadır.

Peşinatsız Taksitle Telefon Almak İstiyorum 2020

2020 yılında da peşinatsız taksitle telefon almak isteyenlere yardımcı olan telefoncular ve teknoloji mağazaları bulunmaktadır. Kredi kartsız telefon satan yerler kişilerden ikametgah belgesi varsa gelir belgesi beyan etmelerini ister bunları beyan edenlere kredi kartsız telefon satışı yapılmaktadır.

İster internetten senetle telefon alın ister mağazada elden telefon satan yerden telefon satın alın. Bu tercih tamamen size kalmıştır. Kredi kartsız cep telefonu satan mağazalara nasıl ulaşabilirim?

Kredi kartsız telefon satan mağazalar 2019

Kredi Kartsız Senetle Telefon Satan Yerler ve Fiyatları 2020 Güncel

 • Senetle Samsung  Galaxy C5 Pro Çift Hatlı 64 GB Akıllı Cep Telefonu
 • 1+10 Taksit = 164 TL
 • Senetle Samsung j7 Pro Akıllı Cep Telefonu
 • 1+10 Taksit : 165 TL
 • Elden Senetle Casper Via M3 Akıllı Cep Telefonu
 • 1+10 Taksit: 200 TL
 • Senetle Samsung J5 Pro Akıllı Cep Telefonu
 • x 1+10 Taksit: 134 TL

Bu fiyatlar günlük olarak değişip diğer marka telefon fiyat ve modelleri aşağıda bulunmaktadır.

PEŞİNATSIZ  CEP TELEFONU NEREDEN ALABİLİRİM?

Peşinatsız senetle cep telefonu için arçelik başta olmak üzere, Evkur, Mutlu evim gibi siteler üzerinden peşinatsız taksitle telefon almak mümkün olacaktır. Bu yerler;

 • arçelik
 • senetle telefon evkur
 • sahibinden telefon
 • bimeks elden taksit
 • kredi kartsız taksit yapan teknoloji mağazaları için senetle alışveriş sayfasına mutlaka bakın.

Gibi daha birçok yer senetle elden taksitli telefon satmaktadır. Elden taksitli telefon satan yerler içinde il sırada Evkur mağazaları bulunmaktadır. Evkur senetle telefon satışlarına devam etmektedir. Kredi kartsız taksitli cep telefonu artık kolay bir yöntem haline geldi.

EVKUR SENETLE ALIŞVERİŞ

Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Satın alma işlem aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

İstediğiniz ürünü seçtikten sonra alışverişi tamamlayıp ,sepet ekranına gelmelisiniz ödemek istediğiniz taksit sayısını seçtikten sonra “Sipariş Ver  ” butonuna tıklayarak bir sonraki ekrana geçebilirsiniz.

senetle telefon satan mağazalar için bilgi burayı okuyun

Kargo Teslimatı

Beğendiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra, teslimat ve fatura adresi bilgilerinin altında yer alan teslimat şekli ekranından kargo firması ile teslimatı seçmeniz halinde kargo firması tarafından teslimat gerçekleştirilecektir.

Kredi Kartsız Senetle Telefon Satan Mağazalar

TAKSİTLE TELEFON VEREN MAĞAZALAR

Evkur dışında daha birçok mağaza ve firma taksitli telefon satmaktadır. Taksitle telefon almak istiyorsanız beğendiğiniz telefonu seçmeniz yeterli olmaktadır. Senetle telefon almak istiyorum diyorsanız, peşinatsız cep telefonu satan mağazalar hakkında detayları inceleyin. İstanbul ve diğer 33 ilde mağazası bulunan Mutlu Evim firması çok uygun fiyatlardan telefon satmaktadır. Hem de senetle ve peşinatsız kredi kartsız. Peki Mutlu Evim mağazaları nerelerde bulunur?

Türkiye geneli senetle telefon için; İstanbul, İzmir, Ankara, Edirne, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Trabzon, Rize, Diyarbakır, Batman, Konya, Muğla, Kocaeli, Kayseri, Afyon, Uşak, Erzurum, Bingöl, Malatya, Mardin, ŞanlıUrfa gibi diğer birçok ilimizde senetle cep telefonu satılmaktadır.

Senetle kredi kartsız elden taksitli cep telefonu fiyatları için aşağıdaki bağlantıları tıklayarak teklifleri görebilirsiniz.

Kredi Kartsız Peşinatsız Telefon Nasıl Alınır?

Bunun için belirttiğimiz ikametgah belgesi ve gelir belgesi ile teknoloji mağazasına başvuru yapılır. Mağaza bazı noktaları kontrol eder ve uygun görürse size peşinatsız taksitle telefon satışına onay verir. Kredi kartsız telefon isteyenler için bu en uygun yöntem olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir