Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Banka kredisi çekemeyen kişilerin en büyük sıkıntısı kredi sicillerini kötü olmasıdır. Kara listeye girenler, kırmızı kalem yiyenler ve bunun daha sorunlusu olanı da kredi notu düşük kişilere kredi veren banka oldukça azdır. Ama acil para lazım diyenler ve nereden para bulabilirim diyenler için bazı kolay kredi çekme ve kolay kredi imkanı sağlayan yerler vardır. Bunlar;

  • Komisyonla kredi veren yerler:Çekilen krediye aracılık edilir ve belli bir yüzde alınır. Örneğin çekilen kredi 40 bin ise alınacak komisyon tutarı 5 bini bulabilir.
  • Düşük faizle aracı olarak kredi çıkartan yerler:Bu kişi ve kurumlar bankalara ile kişiler arasında yine aracılık ederler Yine komisyonlu krediye benzer bir uygulama olarak bilinir.
  • Kredinizi biz çekelim siz ödeyin diyen yerler:Kredi çekemeyenler için geliştirilmiş bir uygulamadır. Firma ya da şahıslar sizden ipotek alarak sizin yerine kredi başvurusu yapar. Genelde banka ile arası iyi olan bu yerlere kredi verilir. Bu krediyi size yine belli bir kar payı ile verirler.
  • Senet karşılığı kredi çıkartan yerler:Faköring firmalar senetle kredi vermektedir. Elinizde günü gelmiş çek ya da senet varsa bunu bu yerlere vererek acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
  • Borç kapatma kredisi veren yerler ve şirketler:Tüm borçlarınızı bir yerde toplayabilirsiniz. Bunun için yardımcı olan banka ve özel finans kurumları bulunmaktadır.

Bu saydığımız kurum ve özel kişiler zor durumda kalanlara dar günlerde yardımcı olmaktadır. Ama şunu unutmayın, eğer banka dışında kredi çekmek istiyorum diyorsanız o zaman çok dikkatli olun. Örneğin kesinlikle ön ödemeli kredi veren yerler, ön ödemeli borç para verenlere kanmayın. Bu kişiler büyük olasılık dolandırıcıdır. Paranızı alıp ortadan kaybolurlar. Örneğin 20 bin TL acil kredi için sizden 1000 tl ön ödeme istenir. Daha sonra kişi telefonunu kapatır ve paranız da gider. Hatta bundan dolayı senetle kredi şikayet hattı kurulmuş ve kredinizi biz çekelim siz ödeyin şikayetleri çok artmıştır. Bu noktada lütfen tanımadığınız güvenmediğiniz kişilere para vermeyin ve bütün işlerin kanuni ve yasal olsun.

BORÇLARINIZI BİZ ÖDEYELİM TAKSİT TAKTİ GERİ ÖDEME YAPIN SİSTEMİ

Bu sistemde siz ne kadar para istiyorsanız bunu belirtirsiniz; ama bunun için bazı durumlarda kefil ya da ipotek istenebilir. Bu genelde düşük olur ama olabilir. Örneğin siz 30 bin çekmek istediniz. Kişi size 30 bin vermek için bankadan 35 bin para çeker. Siz de bankaya faiz hariç 35 bin ödeme yaparsınız. Yani komisyonla kredi veren bu yerler sizden 30 bin için 5 bin tl komisyon aracılık yani danışmanlık ücreti almaktadır. Dikkat faizler hariçtir. Faiz de size ait oluyor. Ama bu rakamlar değişebilir.

KREDİNİZİ BİZ ÇEKELİM SİZ ÖDEYİN İLETİŞİM HATTI

Türkiye genelinde yerine kredi çekme sistemi henüz tam bilinmiyor. Bankalar da bu noktada çalışmalarına devam ediyor. Ondan dolayı kişiler daha çok sitelerde değerlendirmeler ile birbirini bulmaktadır. Siz de bilgi almak için aşağıda bulunan bazı değerlendirmelere bakarak okuyucuların da fikirlerini öğrenebilirsiniz.

Komisyonla kredi için bu yazımızda size bilgi verilmektedir.

NAKİT KREDİ VERİLİR DİYENLER

Bu kişiler yukarıda izah ettiğimiz üzere, bazı durumlarda güvenilir değillerdir. Bundan dolayı diğer okuyucularımız daha önce kredi aldı ise bu kişiler ile iletişime geçilip hangi kurumun daha düşük komisyon ile kredi verdiğine bakabilirsiniz.

Düşük faizle kredi için en kolay kredi veren bankalara göz atın.

KREDİ BİZDEN SİZİN YERİNİZE BİZ KREDİ ÇEKELİM SİSTEMİ HANGİ İLLERDE VARDIR

Ankara, İstanbul, Mersin, Konya, Manisa, Kocaeli, Samsun, İzmir, Adana, Bursa büyük illerde bulunan Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Danışmanlık Firmalarına başvuru yaparak istediğiniz krediye sahip olabilirsiniz.

KARA LİSTEYE GİRMİŞ VE BANKA TAKİBİNE DÜŞMÜŞ KİŞİLERE KREDİ İMKANI

Bu kişilerin kredi çekmesi oldukça zor olmasına rağmen bazı bankalar son çıkan sicil affı sonrası kara listeye girmiş kişilere kredi vermeye başladı. Bu bankalar arasında;

Kara listedekilere kredi imkanı için buraya bakınız

ING Bank ve Ak Bank önde gelmektedir. Siz de bu bankalara teminat ve kefil sunarak kredi çekebilirsiniz. BDDK tarafından artık bu bankalara ceza kesilmediği için istediğiniz gibi başvuru yapma hakkınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir