Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciler için en iyi kredi kartı araştırması yapanlar için bazı önerilerimiz olacak. Hem kredi kartı kullanmak hem de her sinema biletinizi bedava getirmek, hatta bir maç bedava kazanmak ya da iyi bir yerde bedava yemek yemek isteyenler için öğrenciye uygun kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır. Aidatsız öğrenci kredi kartı ve en ucuz kredi kartı için bankaların şu aralar yarıştığını görüyoruz. Bu durumda en karlı çıkan da öğrenciler olmaktadır. Üniversite, lise öğrencilerine özel kartlar da vardır.

ÖĞRENCİYE UYGUN EN İYİ KREDİ KARTI HANGİSİDİR?

Ailesinde uzak şehirlerde okuyan öğrencilerin üniversiteye ilk adımlarını atmaları ile onları bambaşka bir dünya karşılar. Artık kendi bütçelerini ayarlamaları ve harcamalarını da kontrol etmeleri gerekmektedir. Fakat özellikle kendilerine devlet yurdu çıkmayan öğrencilerin tutmuş oldukları evlerin kiraları, faturalar ve diğer özel harcamalar birleşince işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Öğrenciler bu problemli durumlardan kurtulmak için çoğu kez bursunu henüz yeni almasına rağmen bütün parasını tamamına bu mecburi harcamalara yapar. Öğrenciler bu sorunları aşma için en ekili yöntem olarak kredi kartı kullanımını tercih etmektedir. Peki öğrenciye kredi kartı nasıl çıkarılır, öğrenci kredi kartı veren bankalar nelerdir? Bu soruların yanıtları için makalemizi okumaya devam edin.

ÖĞRENCİLERE AİDATSIZ BOL PUANLI AVANTAJLI KREDİ KARTI HSCB  CAMPUS KART

  • yapı kredi öğrenciye kredi kartı
  • öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2020

Uzak memleketlerde okuyan öğrenciler harcamalarını çoğu kez tecrübe yetersizliğinden dolayı kontrol edemez ve nakit paralarının tümünü hızlı bir şekilde tüketirler. Bu duruma çare olarak geliştirilen yöntem de genellikle bir bankaya başvuruda bulunularak kredi kartı çıkarılmasıdır. Kredi kartı için bazı bankalar öğrencilere kolaylıklar tanımaktadır. Özellikle HSCB Bankası üniversite öğrencilerine çok rahat koşullarda ve neredeyse şart koşmadan kredi kartı vermektedir.

En avantajlı kredi kartı için tıklayın.

Öğrenciye Kredi Kartı

Öğrenciler kredi kartına ihtiyaç duyduklarında bunları temin etmek için bankalara başvuruda bulunmaları yeterlidir. Bazı bankalar öğrenci kredi kartlarından yıllık aidat ücreti de almamaktadır. Bu bankalar öğrencilerden sadece bazı belgeler ister. Bu belgeleri ibraz eden öğrencilere kredi kartları bulundukları adrese gönderilir. Bankaların öğrencilerden istemiş olduğu standart belgeler;

  • Öğrenci kimlik kartı ya da öğrenci belgesi
  • C kimlik fotokopisi

Bu iki belge ile kredi karı başvurusunda bulunabilir ve öğrenci kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Kredi Kartı Limiti Nasıl Belirlenir Sorusunun yanıtı için tıklayın.

ÖĞRENCİYE KREDİ KARTI VEREN BANKALAR VE LİMİTLERİ

  • garanti bankası bonus genç
  • öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve limitleri
  • öğrenci kaç tane kredi kartı alabilir

Bankaların öğrencilere tanımlamış olduğu kredi kartlarının birçok avantajı bulunmaktadır. Özellikle sinema biletlerinde büyük indirimler yapılabilmekte ve hazır yiyecek markaları ile yapılan anlaşmalar gereği bu öğrenci kredi kartları ile uygun fiyata yiyecek alınabilmektedir.

Kredi kartı asgarisi 3 kez ödenirse ne olur öğrenmek için bu yazımıza göz atın. 

Bunların dışında yine şehirler arası taşımacılıkta bazı firmalar belli kredi kartları sahiplerine bazı oranlarda indirim hakkı tanımlamakta ve bu şekilde yolcularına uygun fiyatlı bilet avantajı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir