Ön Ödemesiz Kredi Veren Yerler

Ön ödemesiz kredi veren yerler 2020 yılında kredi çektiriyoruz diye ilan vermeye devam ediyorlar. Ön ödeme istemeyen kişiler senetle ya da komisyonla kredi vermeye başladı. Bankadan kredi alamıyorum diyen kişiler gerek kredi notunun kötü olması gerekse geliri yeterli olmadığı için banka dışında kredi veren yerlere kredi başvurusu yapıp borç para bulmaya çalışmaktadır.

Ön Ödemesiz Komisyonla Kredi İmkanı

Bazı kişiler sizin yerinize banka ile çalışarak size kredi çıkartırlar. Bunlar danışmanlık şirketi olduğu için kredi komisyonu isterler. Yani komisyonla kredi çıkartan firmalar olarak bilinir. Bu yerlere yani yani komisyonla kredi veren yerlere başvuru yapabilirsiniz. Özel kredi finans şirketleri olan bu yerler size komisyonla kredi çıkartırlar. Kredi çıktıktan sonra sizden bir kredi komisyonu talep ederler.

Bu noktada banka harici kredi veren şirketler bulunmaktadır. Ama bu komisyon karşılığı kredi çıkartan yerler yüksek faiz istediği ve ayrıca yine kredi siciline ve bordroya göre kredi çıkardığı için birçok kişi elden nasıl borç bulabilirim, elden senetle borç para veren kişiler hatta elden senetle kredi veren tefecileri aramaktadır.

Bazı kişiler, ön ödemeli olarak senetle kredi ya da direk kredi çıkarttığını ifade etmektedir. Ama bu kişilerin bazıları dolandırıcı olduğu için birçok kişi ön ödeme yapmadan kredi çekmek istemektedir. Bu noktada, ön ödemesiz kredi veren yerler yani peşinatsız kredi çıkartan firmalar hakkında bilgi vermeye karar verdik.

ÖN ÖDEMESİZ KREDİ ÇEKMEK 2020

Acil paraya ihtiyacı olan kişilerin bankadan kara liste ya da kredi limitinin dolu olması sebebi ile kredi alamadığı durumlarda bu kişiler zor durumdan kurtulmak ve nakit ihtiyacını karşılamak için bono ile kredi veren, ipotek karşılığı, teminatla, kefille ya da komisyon ile kredi çıkartan yerlere başvuru yapmaktadır. Son dönemlerde bu işlemlere ayrıca ön ödemeli yani peşinatlı kredi veren kişiler de eklendi.

Ama kesinlikle bir kredi için ön ödeme yapılmaz. Sizi telefonla arayıp, yada mail atıp küçük de ol sa ön ödeme yaparsanız siz şu kadar para çıkartırız diyen kişilerden uzak durunuz. Bunlar %100 dolandırıcıdır. Evrak gideri diye sizi ikna etmeye çalışabilirler. Örneğin 20.000 TL için 2000 TL ön ödeme isteyenler de var. Bu kişilere itibar etmeyiniz.

Bunun yanında tefeci dediğimiz alında yasal olmayan işlemler yapan kişiler de vardır. Ama bazı kurumlar komisyon ile kredi ve daha yüksek faizle kredi verdiği için halk arasında bu yerlere de tefeci denilmektedir. Fakat bu finans danışmanlık şirketlerinin birçoğu BDDK denetiminde çalışmaktadır. Fakat önemli bir uyarı var; ayaklı tefeci denilen kişiler kesinlikle yasal değildir. Siz yasal çalışan finans şirketlerine direk başvuru yapın. Peki nereden bulunur bu yerler;

SENETLE PARA VEREN TEFECİLERİ NEREDE BULABİLİRİM?

Tefecilik eskiden beri TCK’ya göre ve Borçlar kanununa göre yasal olmayan bir faaliyettir. Borçla kanununda açıkça komisyon karşılığı ya da menfaat karşılığı elden ya da çek senetle kredi verilemez denilmektedir. Ama bu duruma rağmen riskli kişiler, kara listeye girenler, bankadan kırmızı kalem yiyenler, çizik yiyenler ve banka kredi notu düşük olanlar bankadan başka kredi veren yerleri araştırdığında hep karşılarına ya faktöring firmalar çıkmakta ya da tefeciler dediğimiz bankerler çıkmaktadır. Aynı zamanda son dönemlerde ikrazatçılar da türemiş ve borç para verilmektedir şeklinde ilan verilmektedir.

Kredi Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar için kara listeye kredi veren yazımıza bakınız.

BORÇ PARA ARIYORUM NEREDEN PARA BULABİLİRİM?

Acil para lazım hemen para lazım diyen kişiler bankaya kredi başvuruş yaptığında eğer kredi çıkmıyor, kredi alamıyorum ve banka bana kredi vermedi diyorsa o zaman kredi sorununa çözüm olarak kendisine yasal olarak senetle borç veren hatta senetle kredi çıkartan şirketlerden söz etmek istiyorum. Birçok kişi acele edip, yasal tefecilerin telefon numarasını ve tefecilerin adreslerini araştırmaktadır. Ama öncelikle tefecilere bulaşmadan önce; İstanbul, İzmir, Adana, Mersin, Konya, Bursa, İzmir, Ankara, Erzurum, Eskişehir, Aydın, Antalya, Kayseri, Sivas gibi şehirlerde bulunan borç para veren kişilere bakmamız lazım.

BDDK DENETİMİNDE ÇALIŞAN FİNANS ŞİRKETLERİ

ALJ FİNANSMAN A.Ş. MERKEZ MAHALLESİ ERENLER CAD. NO:20 34782 ÇEKMEKÖY/İSTANBUL (216) 643 04 00
2 DD FİNANSMAN A.Ş. KUŞTEPE MAH. MECİDİYEKÖY YOLU CAD. NO:12 TRUMP TOWERS 2. KULE 12. KAT 34387 ŞİŞLİ / İSTANBUL
3 EVKUR FİNANSMAN A.Ş. Halkalı, Merkez Mah. Basın Ekspres Cad. Evkur Plaza No:33/1 34303 Küçükçekmece İSTANBUL
4 HEMENAL FİNANSMAN A.Ş. ESENTEPE MAHALLESİ BÜYÜKDERE CADDESİ KRİSTAL KULE BİNASI NO:215 KAT:5 4.LEVENT-ŞİŞLİ/İSTANBUL
5 KOÇ FİAT KREDİ FİNANSMAN A.Ş. ZİNCİRLİKUYU BÜYÜKDERE CAD. NO:145 KAT:4 34349 LEVENT/İSTANBUL
6 KOÇ FİNANSMAN A.Ş. ÜNALAN MAHALLESİ, AYAZMA CADDESİ, KOÇ ÇAMLICA İŞ MERKEZİ A BLOK 34700 ÜSKÜDAR/İSTANBUL
7 MERCEDES BENZ FİNANSMAN TÜRK A.Ş. TEM OTOYOLU HADIMKÖY ÇIKIŞI MERCEDES CADDESİ ESENYURT / İSTANBUL
8 ORFİN FİNANSMAN A.Ş. FATİH SULTAN MEHMET MAH. BALKAN CAD. NO:47 34770 ÜMRANİYE-İSTANBUL

tefeci-telefonu

SENET KARŞILIĞI KREDİ VEREN FAKTÖRİNG FİRMALAR

BDDK denetiminde düşük faizle kredi veren bazı firmalar vardır. Bunların faiz oranları banka kadar yüksek olabilir; ama en azından kolay kredi veren yerler ve hemen kredi çıkartan komisyoncular olarak bilinir. Bu yerler daha çok ticari krediler vermektedir. Bankadan kredi alamayanlar için kredi imkanı tanıyan bu yerlere  başvuru yapılarak aynı gün acil kredi çekilebilmektedir.

Tefecilik suç olduğu için bunun yerine komisyonla kredi veren yerlere göz atabilirsiniz.

2019 YILINDA TEFECİLİK YAPAN VAR MI?

İnternet üzerinden borç para veren yerler ve sanal tefeciler ismini sık sık duymuşsunuzdur. Ama bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Borç para veriyorum, senetle borç verilir, senet karşılığı kredi verilir, komisyonla kredi veriyoruz, kredi biz çekelim siz ödeyin, sizin yerinize kredi çekiyoruz gibi borç para ilanlarına karşı dikkatli olmalısınız.

Bazı yerlerde Tefeci Cemil, tefeci mustafa, tefeci erol gibi isimler gezmekte iken bu kişilerin aslında var olmadığı düşünülmektedir. Çünkü suç teşkil eden bu işlemler için kimse ismini nette yazmaz. Size de acil para lazım ise tefeciler yerine senetle komisyonla kredi çıkartan bazı yasal kuruluşlara başvuru yapabilirsiniz. Kefilsiz, ipoteksiz, teminatsız ve gelir belgesiz kredi veren birçok yer vardır. Bu yerlere başvuru yaparak; sigortasız, vergi levhasız kredi çekebilirsiniz.

Ön ödemesiz kredi veren yerler ve ön ödemesiz kredi çektirenlere dikat ediniz. Sizi dolandırmasınlar. Ön ödeme isteyenler kesinlikle yasal çalışmazlar. Komisyona kredi çektirenler 2019 yılında faaliyetlerine devam ediyor. Komisyonla kredi çektirenler ön ödemsiz kredi veren kişiler hepsi burada. Ön ödemesiz kredi imkanı

One thought on “Ön Ödemesiz Kredi Veren Yerler

  • 6 Eylül 2019 tarihinde, saat 00:59
    Permalink

    Abi Acil 10.000 liraya ihtiyacım var aylık 1000 taksitli öderim senet olur

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir