Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları 2020

Şu anda devlet destekli olarak sunulan çok düşük faiz seçenekleri ile hiç peşinat ödemeden sıfır araba sahibi olabilirsiniz. 2020 aralık ayı peşinatsız sıfır araba kampanyaları 2020 yılı temmuz ağustos ayı gelmeden devam etmektedir. Son günler gelmeden siz de hu indirimli faiz oranları ve peşinatsız sıfır otomobil kampanyası seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Fiat, Ford, Opel, Audi, Toyota, Hundaı, Kıa, Renault, Citroen, Pegaut, Alfa Romeo, Gely, Mercedes, BMW, Honda ve diğer tüm modellerde bu indirim devam etmektedir.

Faizsiz Sıfır Araç Kampanyaları 2020 temmuz ağustos

Şu anda tüm Türkiye’deki bayiliklerde inanılmaz bir yoğunluk var. Her gün binlerce 0 km araçlar trafiğe çıkmaktadır. Çünkü, otomobil faizleri şu anda o kadar düşük ki araç ihtiyacı olmayan kişiler bile kredi çekip ikinci araba sahibi olmak istemektedir. Siz de bu fırsatı yılbaşından önce kaçırmdan kullanabilirsiniz. Şu anda Fiat Egea araçlar 0 km olarak 77 bin TL’den ve 49 bin TL kredi seçeneği ile satılmaktadır. Showroomlar uğrayıp sıfır otolar hakkında ve paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

sıfır araba kampanyaları 2020

Aralık ayına girdiğimizden bu yana ellerindeki araç stoklarını bitirmek isteyen bayiler sıfır faizli kredi seçeneğinin yanı sıra ayrıca kendi bünyelerinde indirim yaparak yıl sonu hedeflerine ulaşmaya çalışmaktadırlar. Bu bayilerin yanı sıra ayrıca ikinci el araç satan galericiler de büyük indirimler yapıp rekabet etmeye çalışmaktadır. Çünkü şu anda 0 otolar neredeyse ikinci ele göre daha avantajlı hale gelmiş durumda.
Araç almak isteyip de bunu düşük taksit oranları ve faizsiz şekilde almak isteyenler için çok avantajlı kampanyalar sunan firmalar ve galeriler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bazı esnaflar da peşinatsız 2. El araba satmaktadır. Bu noktada senetli araç satışı da mümkün olabilmektedir. Araç almak isteyenler, peşinatsız otomobil satışı yapan galerileri araştırarak işe başlar. Bu noktada en önemli unsur; aracın pert kayıtlı olmaması ve km’sinin orijinal olmasıdır.

Sıfır Peşinatla Taksitle Araba Satan Yerler

Peki hangi galeriler sıfır peşinatlar 2. El araç vermektedir? Senetli ve vadeli araba satan yerler, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Diyarbakır, Antalya gibi yerlerde yaygınlaşsa da tüm Türkiye’de senetle araç satışı yapılmaktadır. Peşinatsız ikinci el araç kampanyaları 2020  yılında devam etmektedir. Ama sene sonu gelmesi ile artık peşinatsız araç kampanyaları 2020 başlamış bulunmaktadır.
İster sıfır ister ikinci el araç olsun, her isteyen kişiye ucuz ikinci el ve yeni araç verilmektedir. 2018 yılı sıfır araç kampanyaları başlamış bulunmaktadır.

Peşinatsız 500 TL Taksitle Araba Satan Galeriler

Oldukça uygun sayılan bu teklif ile araba sahibi olmak isteyen herkes hemen araba sahibi olma fırsatı yakalamaktadır. Ama şu bilgiyi verelim; aşağıda taksit seçenekleri verilmektedir. Önce göz atınız.
• Peşinatsız 300 TL Taksitle Araba
• Peşinatsız 1000 TL taksitle araba
• Peşinatsız 2000 TL taksitle araba
• 5000 tl peşinatla ikinci el araba
• 1000 tl peşinatla otomobil
• 3000 tl peşinatla araba

Gibi peşinatsız ikinci el araç kampanyaları vardır; ama bu kampanyalar daha çok Şahin, Doğan slx gibi araçlar için geçerlidir. Ama 10 bin TL peşinatla taksitli sıfır araç da almak mümkündür. Peşinatsız, Hundaı, Wosvagen, Honda, Ford, Pejo, Fıat, Cıtroen, gibi araçlar tüm galerilerde satılmaktadır.

Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları 2020

2020 yılına girmeye birkaç gün kala artık sıfır araç almak isteyenler araç almak için isim yazdırmaya başladı. Yüksek model araç almak isteyenlere, Fiat, Wv, Dacıa, Renault, Opel, Audi, Mercedes, Honda, Hundai, Kıa, Ford gibi araçlar sıfır araç kampanyalarına başladı. Birçok firma da 2020 yılında peşinatsız sıfır araba satmaya başladı.

2020 Sıfır Araç Fiyatları Ne Kadar Olacak?

• az peşinatla 2. el araba

• 10 bin peşinatla sıfır araba
• hiç peşinatsız taksitle 2. el araba
• sahibinden vadeli satılık arabalar
30 Bin TL’ye Sıfır Araç
Bazı Hindistan ve Çinli firmalar çok ucuza araç satmaya hazırlanıyor. Daha önce 30 bin TL sıfır araç satan Hint firmaları bu sefer 20 bin TL hatta 15 bin tl sıfır araç satmayı düşünmektedir. 25 bin, 19 bin, 17 bin gibi sıfır araca alışkın olmayan insanımızın bu araçlara nasıl yaklaşacağı merak konusu oldu.

peşinatsız sıfır araç kampanyası 2020
sıfır araba kampanyaları 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir