Ekonomi

Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları 2019

Peşinat olmadan sıfır araba satan yerler ve firmalar yeni yılda müşteri kapma yarışına girdi. Sıfır araç kampanyaları 2019 yılında devam ediyor.  Kredi çekmek istemeyen ya da sadece tek yerde borcum olsun diyenler için peşinatsız sıfır araba satan firmalar bulunmaktadır. Şimdiler yapılan işlemler şu şekildedir;  İkinci el aracınızı ister ön ödeme olarak verip bunu peşinata saydırın, isterseniz gelir belgesi ile sıfır araçlara yüzde yüz kredi çekmek için başvuru yapın. Ya da senetle vadeli sıfır araba almak için de aynı firmalardan yardım alabilirsiniz.

sıfır araba kampanyaları 2019

2019 yılına girdiğimiz şu günlerde araç markaları birbirinden cazip kampanyalar düzenlemeye başladılar. Bu çerçevede özellikle peşinatsız sıfır araba kampanyaları dikkat çekiyor. Eğer sizde yepyeni, 0 km bir aracı kampanyalı olarak almak istiyorsanız yazımız fikir verici olacaktır.

Taksitle Sıfır Araba

Araç almak için ya peşin nakit sahibi olmak ya bankalardan araç kredisi kullanmak ya da finansman şirketlerinden araç kredisi kullanmak gerekir. Maalesef araç fiyatlarının çok yükselmesi birçok kişi için peşin para ile araç alımını zorlaştırmıştır. Banklarda kullanılan araç kredileri de BDDK’nın düzenlemeleri ile yeni standartlara tabi olmuştur. Mevcut düzenlemelere göre bankalardan çekilecek araç kredileri için 90.000 TL’ye kadar olan araçlarda %70, 90.000’in üzerindeki araçlarda %50 oranında araç kredisi çekilebilmektedir.

peşinatsız sıfır araç kampanyası 2019

Piyasaya baktığımız zaman 60.000 TL’nin altında 0 araç almanın pek de mümkün olmadığını, orta segmentte birçoğunun da 100.000-130.000 TL arasında olduğunu görüyoruz. Bu yüzden taksitle sıfır araba satışlarında birçok araç için bankaların yarı yarıya kredi verdiklerini söyleyebilir.

İlgili;

Senetle araba satan galeriler

Peşinatsız vadeli araba

Kredi kartı ile araba

Senetle araç diyarbakır

Hiç Peşinatsız Araba Kampanyaları 2019

2019 yılında peşinatsız sıfır araba kampanyaları daha da hızlandı. Sıfır faizle ve hiç peşinat ödemeden araba almak istiyorsanız, Fiat, Wolksvagen, Ford, Citroen, Kıa, Toyota, Hundaı gibi markaları öncelikşe tutmanız gerekiyor. Özellikle şu aralar Ford 2019 sıfır peşinatla taksitle ve sıfır faizle kredi imkanı tanıyarak birçok modelinde indirim ve kampanya yapıyor.

Ülkemizde BDDK’ya bağlı olarak çalışan ve kendi kredilerini kendileri sağlayan birçok finansman şirketi vardır. Bunların büyük bir çoğunluğu da araç, otomobil sektöründe faaliyet gösterir. Volkswagen Finans gibi bu şirketler özellikle de kampanya dönemlerinde tüketiciler için cazip fırsatlar sunarlar. İşte eğer hiç peşinatsız araba kampanyaları arıyorsanız ilk bakmanız gereken bu finansman şirketleri olmalıdır.

Örneğin Volkswagen Finans, avantajlı paketler eşliğinde sigorta ve kasko da dahil peşinatsız kredi kullandırarak araç satışı yapıyor. Zaten Polo, Golf, Tiguan, Jetta, Amarok gibi modellerin her biri kategorisinde en çok tutulan araçlardan olduğu için rahatlıkla hem kaliteye hem konfora sahip olunabiliyor.

Sıfır Faizli İkinci El Araba Kampanyaları

Sıfır faizli ikinci el araba kampanyaları ile ikinci el araçlarında da kredi kullandıran Renault, Renault Finansman kampanyası ile Talisman, Megane Sedan, Symbol, Koleos ve Zoe modellerine özel peşinatsız, sıfır araç sahibi olma imkanı veriyor. Dilerseniz belli bir peşinatla %0 faiz kampanyalarından yararlanabilir, dilerseniz hiç peşinatsız uygun faiz oranlarında sunulan kredilerden yararlanabilirsiniz.

Faizsiz Taksitli Araba Kampanyaları

Ayrıca faizsiz taksitli araba kampanyaları dahilinde Ford Finans, Ford marka araçlarda; Koç Fiat Kredi de Fiat marka araçlarda 0 faizli araç kredisi kullandırıyor. Bu iki marka da ülkemizde en çok tutulan ve her ihtiyaca yönelik araçları mevcut olan markalardır. Dilerseniz hiç bankalar ile uğraşmadan markaların kendi cazip kredilerinden yararlanabilirsiniz. Fakat bunlar %20-%30 arası peşinat istiyor, geriye kalan maliyeti faizsiz taksitli 48 aya kadar vadelendiriyorlar.

İmkanınız varsa bu kampanya dahilinde 2018’nin en çok satan otomobili Fiat Egea’ya avantajlı biçimde sahip olabilirsiniz. Belirttiğimiz markaların araç kampanyaları 2019 yılının ilk aylarına özel hazırlanmıştır. Bu yüzden size en yakın bayii ziyaret ederek kampanyalardan yararlanabilir, gönlünüzdeki araca uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Not: Peşinatı olmayanlar için özellikle İzmir’de ve diğer büyük şehirlerde araba almak isteyenler için; senetle araba İzmir ve peşinatsız araba konulu yazılarııza bakınız.

2019 Yılında Sıfır Araba Kampanyası Markalar

2019 yılına özel olarak birçok Marka hiç peşinat ödenmeden araba satmaya başladı. Bunların içinde Toyota, Honda, Nissan ve Opel markalaı ön plana çıkmaktadır.

Yukarıda birçok otomobil markası saydık. Gerçekten yüzlerce modeli olduğu için her bir markanın tüm bilgilerini vermek mümkün değildir. Bunun için yukarıdaki bilgilerden yola çıkarak en yakın bayiye giderek sıfır araç kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda buna ek olarak diğer marka araçların peşinatsız ve sıfır faizli araç indirimlerini yazdık.

Toyota

Toyota Corolla ve Auris seçeneklerinde şu anda Şubat, Mart Nisa ve Mayıs aylarına özel olarak liste fiyatı üzerinden %5’lik bir indirim yapılmaktadır. Toyota Avensiz, Yaris marka araçlarda da yine %5’lik indirimler devam etmektedir. Banka kredisi anlaşmalı olduğu için kredi limitiniz yetmesi durumunda hiç peşinat ödemeden sıfır araba satın alabilirsiniz.

 Nissan

Nissan 4X4 araçlarda şu anda sıfır araçlar için KDV indirimi yapılmaya başlandı. Sıfır KDV seçeneği mümkün olmasa da aracın değeri kadar KDV ve ÖTV ödeyen müşterilerinin en azından %10’luk kısmı için yardımcı olunmaktadır. Ek ilgi için Nissan bayilerine uğrayınız.

Opel

Alman markası Opel Corsa, Astra, Insıngna, Mokka model araçlarda şu anda %5 KDV ve ÖTV indirimi yapmaktadır. Opel marka araç satın almak istediğiniz size hem test sürüşü boyunca gerekli destekler verilmekte hem de en uygun şekilde size hiç peşinat ödemeden araç satma işlemi yapılmaktadır.

Peşinatsız araba kampanyaları hakkında daha fazla detay için; https://www.ekonomistr.com/sifir-araba-kampanyalari/

 

YORUM YAPIN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top