Peşinatsız Vadeli Araba Satan Galeriler (GÜNCELLENDİ)

Peşinatsız taksitle araba almak isteyenlere iyi haber. Peşinatsız vadeli Araç almak isteyip de bunu düşük taksit oranları ve faizsiz şekilde almak isteyenler için çok avantajlı kampanyalar sunan firmalar ve galeriler bulunmaktadır. Peşinatsız taksitle araba veren galeriler 2020 yılında müşteri kapma yarışına girdi. Bunun yanı sıra bazı esnaflar da peşinatsız 2. El araba satmaktadır. Bu noktada senetli araç satışı da mümkün olabilmektedir. Araç almak isteyenler, peşinatsız otomobil satışı yapan galerileri araştırarak işe başlar. Bu noktada en önemli unsur; aracın pert kayıtlı olmaması ve km’sinin orijinal olmasıdır.

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler 2020

Senetli Araba Satışı Yapan Galeriler 2020 yılına var olan nakit sorunları ve ekonomik kriz nedeni ile elden taksitle ve kredisiz otomobil satışı yapmaya karar verdiler. Otomobil sahibi olmak isteyenler nakit para sorunu yaşadığında ilk çare peşinatsız taksitle araba veren galerilere başvuru yaparak bu sorunu çözmeye çalışmaktadır. Peşinatsız taksitle araba

Hiç peşinatsız araç satan yerler bazı koşulların sağlanması ile hemen anında teslim araç vermektedir. Peşinatsız taksitle araba satışları 2020 yılında arttığı için birçok yer müşterilerine elden taksitle yardımcı olmaktadır. Bunların adres ve iletişim bilgilerini hızlı şekilde verecek olursak;

Peşinatsız taksitle araba satan yerler 2020

İzmir’de Otokent galericiler sitesinde senetle araç satışı yapılmaktadır. Bunun yanında İstanbul Zeytinburnu, Bağcılarda bulunan ve Pazar günü açık alanı da bulunan Oto pazarındaki galeriler de senetli taksitli araç satışı yapmaktadır. Bursa oto galericiler sitesi, Adana, Osmaniye, Mersin Ankara galericiler sitesindeki tüm esnaf ve galeriler senetle taksitle araba satmaktadır.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız araba almak isteyen kişilerin başvuru yapabileceği birkaç nokta var. İşte senetle taksitle araba satan yerler;

 • Galeriler
 • Sıfır araba satan firmalar ve bayiler
 • Sahibinden elden senetli satış imkanı
 • Sahibinden sitesi üzerinden senetli araç alımı
 • Arabam sitesi üzerinden satışlar
 • Wovvo Araç satış sistemi
 • Eminevm taksitli araba satışı
 • Birevimolsa Taksitli Araba İmkanı

Bunların içinde en çok tercih edilen yerlerin başında galericiler gelmektedir. Özellikle İzmir, Ankara, İstanbul, Diyarbakır, Bursa, Adana, Antalya ve Mersin gibi illerdeki galericiler tanıdık olsun olmasın gelen müşterileri boş çevirmeden onlara elden taksitle araç imkanı tanımaktadır. Peki galerilerden senetle araba nasıl alınır? Daha doğrusu gerçekten galericiler yabancılara da bu şekilde yardımcı olur mu?

Yukarıda saydığımız yerlerden araba almaya karar verdiğinizde;

Kimlik belgenizi

gelir belgesi

İkametgah belgesi

sigorta kayıt belgesi

bu belgeler ile ilgili yere müracaat ederek peşinatsız şekilde araba sahibi olabilirsiniz.

İzmir Otokent Peşinatsız Taksitle Araba Satan Galeriler

İzmir Otokent Gaziemirde bulunup içinde yüzlerce esnafın faaliyet yürüttüğü bir satış yeridir. Buradaki esnaflar ve galericiler elden taksitle, senetle ve peşinatsız araç satışı yapmaktadır. Bu yerlere ikametgah belgeniz ile başvuru yaparak aynı gün içinde arabanızı teslim alabilirsiniz. Gelir belgesi ve siciliniz iyi olması da önemli olacaktır.

Elden Taksitle Vadeli Araba Satışı

Vadeli Araba Nasıl Alınır?

Vadeli araba almak oldukça kolay hale geldi. Kredi faizlerinin yükselmesi ile kişiler kredisiz elden taksitle arama alma yarışına girdi. Galeriler ve plazalar bazı yerlerde elden taksitle vadeli araç satışı başlattı. Bunun için gerekli belgeler;

 1. İkametgah belgesi
 2. Gelir Beyanı- Maaş bordrosu
 3. Sigortalılık belgesi
 4. Nüfus Kayıt Belgesi
 5. Kimlik Belgesi ve Fotokopisi
 6. İstenmesi durumunda noter onaylı bir kefillik belgesi

Bu belgeler ile vadeli araba alma şansınız olacaktır. Galerici sizi hiç tanımıyorsa ve gelir belgesi beyan etmezseniz araba almanız zor olabilir. Bu noktada güvenilirlik çok önemlidir. Yani aracı alıp da parasını vermezseniz esnaf zor durumda kalacaktır.

Peşinatsız Senetle Araba Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Bunun için mutlaka yukarıdaki belgeleri toplayın ve İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Aydın, Manisa, Trabzon, Samsun, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa illerinden biri ile irtibat kurup senetle peşinatsız araç satan yerleri tespit etmelisiniz. İzmir’de otokentte birçok yer elden taksitle satış yaparken Gaziantep gibi illerde ise sadece Oto Güven ve Uzman Galeri sahipleri senetle vadeli araba satmaktadır.

SIFIR PEŞİNATLA TAKSİTLE ARABA SATAN YERLER

Peki hangi galeriler sıfır peşinatlar 2. El araç vermektedir? Senetli ve vadeli araba satan yerler, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Diyarbakır, Antalya gibi yerlerde yaygınlaşsa da tüm Türkiye’de senetle araç satışı yapılmaktadır.  Peşinatsız ikinci el araç kampanyaları 2019 yılında devam etmektedir. Ama sene sonu gelmesi ile artık peşinatsız araç kampanyaları başlamış bulunmaktadır.

İster sıfır ister ikinci el araç olsun, her isteyen kişiye ucuz ikinci el ve yeni araç verilmektedir. 2018 yılı sıfır araç kampanyaları başlamış bulunmaktadır.

PEŞİNATSIZ 500 TL TAKSİTLE ARABA SATAN ŞİRKETLER

Aşağıda peşinatsız araba kampanyaları hakkında güncel avantajlar sunulmaktadır. Peşinatsız araba almak isteyenler sitelere girip de uygun teklif alabilirler.Araba Almak İstiyorsunuz Ama Paranız Yoksa Aynı Gün Düşük Faizle Para Bulabilirsiniz. Bunun İçin Senetle Kredi Bölümü Bakınız. Senetle kredi için bakınız. 

http://www.ford.com.tr/kampanyalar/satis-kampanyasi

http://www.opel.cm.tr/teklifler-hizmetler/index.html

https://www.renault.com.tr/kampanyalar.html

Oldukça uygun sayılan bu teklif ile araba sahibi olmak isteyen herkes hemen araba sahibi olma fırsatı yakalamaktadır. Ama şu bilgiyi verelim;

 • Peşinatsız 1000 TL taksitle araba
 • peşinatla araba veren galeriler
 • 0 peşinatla araba kampanyaları

Peşinatsız Vadeli Araba Satan Galeriler

Gibi peşinatsız ikinci el araç kampanyaları vardır; ama bu kampanyalar daha çok Şahin, Doğan slx gibi araçlar için geçerlidir. Ama 10 bin TL peşinatla taksitli sıfır araç da almak mümkündür. Peşinatsız, Hundaı, Wosvagen, Honda, Ford, Pejo, Fıat, Cıtroen, gibi araçlar tüm galerilerde satılmaktadır.

Sıfır peşinatla araba sahibi olun

PEŞİNATSIZ SIFIR ARABA KAMPANYALARI 2020

2020 yılına girmeye birkaç ay kala artık sıfır araç almak isteyenler araç almak için isim yazdırmaya başladı. Yüksek model araç almak isteyenlere, Fiat, Wv, Dacıa, Renault, Opel, Audi, Mercedes, Honda, Hundai, Kıa, Ford gibi araçlar sıfır araç kampanyalarına başladı. Birçok firma da 2019 yılında peşinatsız sıfır araç satmaya başladı. Tamamı senetle Senetle araba için tıklayın.

2020 SIFIR ARAÇ FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

2019 yılında da araç fiyatlarının yükselmesi durumunda yine 2. el piyasasının yükseleceğini söyleyebiliriz. Nakit para ile araba alamayanlar için senetle araba satışı yapan bazı otomobil galerileri 2019 yılında da çok fazla satış yapacak gibi durmaktadır. Çünkü sıfır araç satışlarından  düşüş beklenmektedir.  Bu nedenle az peşinatla 2. el araba ve hiç peşinatsız taksitle 2. el araba almak isteyenler gerek galeriden gerekse sahibinden vadeli satılık araba bakmaktadır.

Peşinatsız sıfır araba kampanyaları 2020

Senetle araba satan galeriler

Peşinatsız vadeli araba

Kredi kartı ile araba

Senetle araç diyarbakır

30 BİN TL’YE SIFIR ARAÇ

Peşinatsız taksitle araba almak isteyip de alamayanlar için 30 bin TL’ye sıfır arabalar da vardır. Bazı Hindistan ve Çinli firmalar çok ucuza araç satmaya hazırlanıyor. Daha önce 30 bin TL sıfır araç satan Hint firmaları bu sefer 20 bin TL hatta 15 bin tl sıfır araç satmayı düşünmektedir. 25 bin, 19 bin, 17 bin gibi sıfır araca alışkın olmayan insanımızın bu araçlara nasıl yaklaşacağı merak konusu oldu.

Peşinatı Olmayan İçin Taşıt Kredisi İmkanı

Peşinatsız araba satan yerlerden hiç ön ödeme yapmadan araba almak isteyip de bu imkanı yakalayamayan kişiler için kredi ile araba alma yolları vardır. Şu anda ING Bankası, %2.9 faiz oranları ile sıfır araba kredisi vermektedir. Bunun yanında Fiat ile anlaşma yapan ING Bankası sıfır peşinat ve uygun faiz oranları ile araba sahibi yapıyor.

Bu yazı hazırlanırken ekonomistr.com adlı siteden alıntı yapılıp faydalanılmıştır.

Kaynak: https://www.ekonomistr.com/pesinatsiz-taksitle-araba/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir