Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Türkiye’de birçok ilde senetle cep telefonu verilmektedir. Kredi kartı olmadan elden taksitle telefon veren dükkanlar değişik illerde bulunmaktadır. Senetle peşinatsız cep telefonu için başvuru yapılabilecek işletme sayısı oldukça fazladır. Media market, Gold market, Teknosa, Bimeks, Beko, Samasung, Iphone senetle telefon satan yerler araştıran kişiler için ilk tercih edilen marka ver firmalardır.  Peki senetle cep telefonu satan yerler hakkında bilgi vermek gerekirse, kredi kartsız ve elden nasıl cep telefonu alınır.

SENETLE CEP TELEFONU VEREN YERLER 2020

20120 yılında birçok teknoloji mağazası senetle telefon satmaya başlamıştır. Senetle cep telefonu veren mağazaların bazı şartları vardır. Bunları aşağıda yazdık. Ayırca senetli telefon satışı yapan firmaları da ekledik. Telefon alma planı yapıp da elinde parası olmayanlar için aşağıda bazı telefon sahibi olma seçenekleri verilmiştir.

  • senetle telefon satışı yapan teknoloji mağazaları
  • senetle cep telefonu nereden alabilirim diyenlere kesin çözüm
  • bimeks elden taksit le telefon vermeye başladı
  • senetle telefon almak istiyorum diyenlere bazı önerilerimiz olacak
  • taksitle telefon veren mağazalar ve adres bilgilerini de veriyoruz

SENETLE KREDİ KARTSIZ CEP TELEFONU SATAN YERLER

Bulunduğunuz illerdeki; Arçelik, Vestel, beko, gibi mağazaların yanında, Mediamarket, Teknosa ve bimeks gibi yerler senetle telefon almak isteyenler için en çok tercih edilen yerler olmaktadır. Çünkü ürün çeşitliliği çok fazla. Iphone,  samsung, sony… Bulunduğunuz ilde yerel cep telefonu satıcıları ve mağazalar kefilsiz, kredi kartsız  cep telefonu satabilmektedir.

Senetle alışveriş yapılan mağazalar için buraya göz atın

ELDEN TAKSİTLİ TELEFONLAR

EV-KUR PEŞİNATSIZ  SENETLE TELEFON SATMAYA BAŞLADI 

Türkiye genelinde evkur mağazaları senet ile telefon satışına başladı. Bunun yanında Çetinler Arçelik ‘de telefon satmaktadır. Evkur’dan elden taksitli telefon satın almak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Evkur senetli telefon satışı için fiyat isteyenler için aşağıda birkaç foto paylaştık. İstanbul, İzmir, Ankara Evkur’da  telefon satışı yapılmaktadır. İşte senetli telefon fiyatları…

elden taksitli peşinatsız telefon

MUTLU EVİM SENETLE TELEFON SATIŞI YAPMAKTADIR

Mutlu evim mağazları gerçekten de en düşük vadeli telefon satan yerler arasında yer almaktadır. General mobil, nokıa, samsung, apple, sony ve daha birçok telefonu çok ucuz şekilde mutlu evimden kredi kartsız alabilirsiniz. Mutlu evim telefon ilanları ve fiyatları için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Beko Bayraktar mağazası da İstanbul da uzun yıllardır senetle telefon satışı yapmaktadır.

Aynı gün senetle elden borç para veren yerler için tıkla

Senetle Telefon Fiyatları 2020

İphone s6, s7, s8 ve samsung note 2, note 3, note4 note 5 note 6, note 7 ve note 8 gibi telefonlar, cesper, huwai, asus, nokıa, sony gibi birçok akıllı telefon senetle satılabilmektedir. Senetle telefon fiyatları 2020 yılında peşin satın alınan telefonlara göre %30-50 arasında daha pahalı olabilmektedir. Siz taksitle telefon alırken buna dikkat etmelisiniz.

senetle telefon fiyatları 2020

SENETLE NASIL TELEFON ALINIR?

İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Konya, Bursa, Manisa, Kocaeli, Trabzon, Van, Sivas, Urfa, Gaziantep’de satan binlerce dükkan bulunmaktadır. Bu illerdeki cep telefonu satıcıları aynı zamanda,  parça da satmaktadır. Bunun yanında, senetle tablet,  bilgisayar gibi ürünler satan bu teknoloji mağazaları kişilerden sadece 18 yaş şartını aramaktadır.

18 YAŞ ALTIN CEP TELEFONU SATAN YERLER

18 yaş altı kişilere cep telefonu satılmamaktadır. Bu kişiler, telefon satın almak istiyorsa anne-babaları ile birlikte mağazalara gitmelidir.

Senetle telefon ilanları için buraya bakınız.

Arçelik iletişim: 7/24 Çağrı Merkezi 444 0 888

Dobra Taksit :  ADRES : Yıldırım Mh. Eski Edirne Asfaltı No:153/E Bayrampaşa İST

TEL     : 0212 535 0 444

MAİL: bilgi@dobra.com.tr

Çalışma saatlerimiz : 09:00 – 21:00

Beko Bayraktar İletişim:  (0212) 553 79 98 (0212) 677 70 51

Çetinler Senetle Telefon İLETİŞİM : 0(216) 260 04 04  info@cetinlerarcelik.com

Mutlu Evim İletişim  : Canlı Destek 0 (216) 622 74 74 MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN Pazar Günü Hariç Her gün 10:00 – 19:00 Saatlerinde DESTEK ALABİLİRSİNİZ

SENETLE TELEFON ALMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİYOR

  • senetle telefon satanlar ilanlarına başvuru yapılabilir. 
  • kredi kartsız taksitli cep telefonu satan mağazalardan kimlik ile alışveriş yapılabilir.
  • arçelik senetle telefon en çok tercih edilen yöntem olarak bilinmektedir.
  • sahibinden senetle telefon için sahibinden sitesine giriş yapılarak bu işlem yapılır
  • senetle telefon wowwo da en çok taksitli satış yapılan sistemlerden kabul edilir

Elden taksitle telefon almak istiyorum diyenler için yukarıdaki çözüm yollarını sunduk. 

Bulunduğunuz ilde Mediamarket, Kipa, Migros gibi yerlerde taksitle cep telefonu almanız zor olabilir. Bunun yerine bazı yerel mağazalarda bulabilirsiniz.

Kredi kartsız telefon için buraya tıkla. 

Şahan Senetle Alışveriş, Evkur Senetle Alışveriş yapan firmalar arasında yer almaktadır. Bulunduğunuz illerdeki büyük yerel mağazalara giderek, adres bilginizi verip kimlik ile senetle bilgisayar, senetle cep telefonu satın alabilirsiniz.

Elden Taksitle Telefon Almak

Elden taksitle telefon almak istiyorum diyenlere birçok öneride bulunduk. Özellikle evkur, mutluevim sistemleri ile senetle elden taksitle telefon almanın yolllarını yazdık. Bunların haricinde sahibinden sitesi üzerinden elden taksitle telefon satın alabilirsiniz. Bunun için sahibinden sitesinde girdikten sonra ilen sahibi ile görüşüp durumunuzu bildiren biz mesaj atınız. Kişi bu teklifini kabul ederse ona senet hazırlayınız. Senetleri imzaladıktan sonra her ay düzenli olarak elden taksitlerinizi öder ve senetlerinizi de geri alırsınız. Elden taksitle telefon almak istiyorum diyenler daha fazla detay için şu adrese bakabilir. https://www.ekonomistr.com/elden-taksitle-telefon-almak/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir