Senetle Kredi Veren Şirketler

Türkiye’de tek kredi veren yerler olarak bankalar yoktur. Bunların yanında senetle kredi veren şirketler ve senetle kredi veren faktöring firmalar bulunmaktadır. Senetle kredi veren faktöringler firmalar 2020 yılında da yine senetle para vermeye devam etmektedir. Sizin elinizde günü gelmemiş bir senet, günü gelmeyen bir fatura varsa bunu paraya çevirmek için bulunduğunuz ildeki faktöring firmalara başvuru yaparak nakit paraya çevirebilirsiniz. İşte senetle kredi veren şirketler

Senetle Kredi Veren Faktöring Firmalar

Ankara merkezli olarak kurulmuş olan finans kurumları olan faktöring firmalar senetle kredi vermektedir. İstanbul’da Zeytinburnu, Bağcılar, Avcılar, Pendik, Kadıköy, Esenyurt ve İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Mersin gibi illerde büroları bulunmaktadır.  Bunların arasında, Yaşar Faktöring, Tam Faktöring kurumları ön plana çıkmaktadır. Türkiye genelinde kredi veren faktöringler listesi aşağıda verilmiştir. Aşağıda senetle kredi veren şirketler sırlanmıştır.

1. ABC FAKTORİNG A.Ş.
2. ACAR FACTORİNG A.Ş.
3. AK FAKTORİNG A.Ş.
4. AKDENİZ FAKTORİNG A.Ş.
5. AKIN FAKTORİNG A.Ş
6. ANADOLU FAKTORİNG A.Ş
7. ANALİZ FAKTORİNG A.Ş.
8. ARENA FAKTORİNG A.Ş.
9. ATAK FAKTORİNG A.Ş.
10. ATILIM FAKTORİNG A.Ş.
11. BAŞER FAKTORING A.Ş.
12. BAYRAMOĞLU FAKTORİNG A.Ş.
13. C FAKTORİNG A.Ş.
14. CREDITWEST FAKTORING A.Ş.
15. ÇAĞDAŞ FAKTORİNG A.Ş.
16. ÇÖZÜM FAKTORİNG A.Ş.
17. DENİZ FAKTORING A.Ş.
18. DESTEK FAKTORİNG A.Ş.
19. DEVİR FAKTORİNG A.Ş.

Kaynak: Bddk faktöringler

Senetle Para Veren Kurumlar 2020

Senetle para veren kurumlar kredi çekemeyenler için bir alternatif oluşturmaktadır. Bankadan kredi alamayan kişiler bunun için banka harici acil para bulma telaşına düşebilir. Kredi çekemiyorum acil para lazım be yapmam lazım hemen kredi bulmam lazım diyen kişiler için öncelikle acele etmeden bir kredi çekme planı yapmasını tavsiye etmekteyiz.

Çünkü, birçok kurum ve şirket hatta şahıs bu kişilerin güç durumlarını kullanarak yüksek faizler ile komisyon karşılığı senetle kredi ya da senetle borç para vermektedir. Bu duruma müdahale amaçlı biz de yasal olarak borç veren faktöring şirketler olmak üzere BDDK tarafında kendilerine kredi verme izni verilen finans şirketlerinin telefon numarası ve iletişim bilgilerini size vereceğiz. Senetle kredi veren şirketler aşağıda ek bilgi verilmiştir.

SENETLE BORÇ PARA VEREN YASAL ŞİRKETLER

Senetle para veren tefeciler arayan kişilerin öncelikle yazımızda da belirttiğimiz üzere senetle borç para veren şirketler hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu yerler elbette faizsiz borç para veren yerler değildir; ama senetle borç veriyorum ya da elden borç para veren yerler gibi de değildir. Borç para veren vakıflar, zenginler gibi çalışmayıp her şeyi resmi olarak yapmaktadır. Faiz oranları da düşüktür. Hatta bankadan daha düşük faizle kredi veren şirketler bile vardır.

DAR ZAMANLARDA İMDADA YETİŞEN KİŞİLER

Bazı esnaflar gerçekten de dar zamanda borç para vererek imdada yetişmektedir. Hatta bazı kuyumcular ve galericiler gerçekten de tanıdıklarına faizsiz borç para vermektedir. Bursa’da senetle para veren kuyumcular, İstanbul Kapalıçarşıda senetle borç veren kuyumcular ve esnaflar bulunmaktadır. Unutmayın sizin de bulunduğunuz illerde senet karşılığı kredi veren yerler vardır. Kuyumcu yoksa senetle para veren ikrazatçılar mutlaka vardır. Peki senetle para veren yerlerin telefon numarası ve iletişim bilgileri var mıdır? Zor durumdakilere senetle kredi veren şirketler var mı?

ZOR DURUMDAKİLERE BORÇ PARA VERENLERİN TELEFON NUMARALARI

İntoko borç para arayan kişiler çok sıkıştım para lazım 2017  diyen kişiler için uygun faizle kredi veren bankalar yerine finans kurumları bulunmaktadır. Bu yerler; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Mersin, Konya, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin, Urfa, Aydın gibi yerlerde şubesi olup danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Bu yerler sanal alemde;

  • senet karşılığı peşin faizle borç para veren
  • borç para veriyorum web
  • borç para ilanları
  • resmi ikrazat firmaları

İlanlarını sık sık görürsünüz ama kesinlikle yetkisi olmayan yerlere ya da BDDK denetiminde çalışmayan finans kurumlarına ön ödeme yaparak borç istemeyin. Dolandırıcı olmak ihtimalleri vardır. Kredilerde ön ödeme yoktur. Bunu unutmayın.

dar zamanlarda borç veren yerler için tıkla

ACİL PARA BULMAM LAZIM NEREDEN BORÇ ALINIR? 

Çok acil paraya sıkışan kişiler bunun için bankadan kredi alamıyorsa farklı yerden elden borç alma şeklinde borçlanma yoluna gidebilir. Ama alacağı borcun üzerine faiz vermemesi gerekmektedir. Bu şekilde faizsiz borç para veren yerler ve kişiler varsa onlara başvuru yapması gerekmektedir. Akraba ve tanıdıklar bu yönde yardımcı olabilir. Ama para bulamıyorum diyenlere çözüm anlamında aşağıdaki yerlere de başvuru yapabilir.

Ön ödemesiz kredi ve borç için buraya tıklayın

Kredi çekemeyenler için borç bulma yolları için buraya tıklayın.

Senetle kredi veren şirketler için burayı göz atın

Gibi kredi veren yerler olmayıp her şeyi resmi yapan kurumlardır. Bu kurumlara başvuru yapmak isteyen kişiler, eğer ticari bir evraka sahipse işleri daha kolay olacaktır. Bu yerler bireysel kredi veren finans kurumlarından farklı olarak ticari krediler vermektedir. Ama bana bireysel kredi veren yerler ve kişiler lazım diyorsanız o zaman sizin için 10 bin, 20 BİN, 30 BİN ve 50 bin TL senetle borç para veren yasal yerlerin alacağı faizleri ve kredi hesaplamasını gösterelim.

SENETLE KREDİ FAİZ HESAPLAMASI

Banka kredi faiz oranları şu anda %1,20 civarı olmasına rağmen tefeciler ya da diğer resmi çalışan yerler bu oranlardan daha yüksek kredi faizi ister. Şu anda %1,5 oranı ile 10 bin TL borç veren birisi 4 senelik bir vade ile toplamda 8 bin TL faiz ödeyecektir. Artık daha yüksek kredi isteyenler daha fazla faiz ödeyecektir.

BANKA HARİCİ KREDİ ALMAK İSTİYORUM 2020

Aşağıda bazı kredi veren yerler hakkında ve neden kredi çekemiyorum diyen kişiler hakkında bilgiler verilmektedir. Bir kişi icralık oldum bana kredi çıkar mı diye merak ediyorsa aşağıda verdiğimiz telefon numaralarından bunu öğrenebilir. Faktöring firmalar, senetle kredi verenler bu noktada önceliğiniz olmalıdır

Senetle kredi veren şirketler size olumlu yanıt vermedi mi? Kara listedeyim kredi çekemiyorum diyenler için en çabuk kredi veren bankalar ve en kolay kredi veren bankalar hakkında konuşacak olursak; Deniz Bank ve Akbank hemen kredi onayı veren bankalar olarak ön plana çıkmaktadır. Bu bankalardan da kredi alamıyorum diyenler son çare yukarıda izah ettiğimiz komisyonla ya da elden direkt kredi çıkartan yasal yerlere başvuru yapabilir.

Senetle kredi veren şirketler, senetle kredi veren firmalar faktöringler hakkında detayları verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir