Ticket Yemek Kart Nerede Bozdurulur?

Ticket yemek kart bozdurmak ve paraya çevirmek ya da alışverişte kullanmak isteyenler için bir yazı yazdık. Ticket bozma, ticket bozdurma 2020 detayları. Fabrika ya da diğer özel yerlerde çalışan SSK’lı kişilere, istedikleri zaman bu ticket bozdurma imkanı verilmek üzere, 300 TL’den başlayarak Ticket yani yemek kartı verilmektedir. Bu yemek kartının nerelerde geçtiğini ve nasıl kullanıldığını detaylı bir şekilde tek tek anlatıyoruz. Ticket bozdurmak, ticket kırdırıp nakde çevirmek isteyenler için de bazı yöntemler göstereceğiz. En az komisyonla ticket bozan yerler bulunmaktadır. Ticket yemek kart nerede bozdurulur sorusu için her il için farklı yerler bulunmaktadır. İşte yemek kart bozan ve paraya çeviren yerler.

İstanbul, izmir, ankara, bursa, denizli, adana gibi illerde bu kart bozan yerler daha sık vardır. İstanbulda zeytinburnu, ümraniye, esenyurt, pendik, çorlu, bağcılar, kocaeli, bursa gibi fabrika merkezlerinde bulunmaktadır.

Ticket Geçen Mağazalar

Ticket yemek kartlar daha çok İstanbul ( Zeytinburnu, Avcılar, Bağcılar,Esenyurt, Kadıköy, Kartal, Pendik, Umraniye), İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Adana, Mersin, Antep, Urfa, Aydın, Uşak, Manisa, Denizli gibi illerdeki daha çok yerel marketlerde geçmektedir. Denizli’de Pekdemir, Aydın da Halkmarket, Uşak’ta Egeşok, Sayar Market, iSTANBUL’DA Onur marketleri gibi yerlerde geçmektedir.

Şok Markette Ticket Geçiyor Mu 2020?

Şok market çalışanlarına dağıttığı ticket kartları kendi mağazalarında geçmektedir. Ama dışarıda verilen alışveriş ve yemek kartları eğer özel bir anlaşma yoksa Şok marketlerde ticket geçmez.

Migrosta Ticket Geçiyor Mu?

Migros da aynı Şok marketler gibi özel bir anlaşma varsa ticket kartlar geçmektedir. Ama bunun dışında herhangi bir migros alışveriş marketinde ticket geçmez.

A101 ve BİM’de Ticket Geçer Mi? 

A101 ‘de ticket geçmez. Bunun gibi BİM merketlerde de ticket yemek kart kullanılamaz. Ticket kullanabilmek için iş yeri ile mağazanın bir anlaşması olması gerekmektedir.

TİCKET YEMEK KARTI GEÇERLİ OLAN MAĞAZA VE MARKETLER

Ticket bozdurma halen devam ediyor. Yemek kartı olan kişiler bunu hemen paraya çevirmek istiyorum dediklerinde, bazı yerler yardımcı olur, ama yemek kartı komisyonla para çevrilir. Çevirmek istemeyen ve alışveriş yapmak isteyenler için yemek kartı geçerli olan mağaza ve marketler de vardır. Ticket kart bakiye çalışan kişiler için ayrı bir öneme sahiptir. Bakiyesi yüksek olan yemek kartları ile daha fazla harcama yapılabilir. Ticket kart iletişim kanalı ile ortaya çıkan sorunlar da halledilmiş olur. Bazı durumlarda ticket kart okunmuyor ya da yemek kartı okunmadı gibi sorunların da çözülmesi sağlanmaktadır.  Ticket online olarak bu hizmet aslında bir ihtiyaç olarak kabul edilir.

TİCKET NERELERDE GEÇERLİ

Yemek Kartının Geçtiği Mağazalar, Ticket restaurant, cafe, giyim mağazası, benzin istasyonu gibi yerlerde geçerli olup olmadığı araştırılır. Birçok kişi ticket kart ile benzin mazot alınır mı diye sormaktadır.  Migrosta, Bim’de, Şok’ta, A101’de, Seç Market, ekonomini, Carrefour  ticket kart geçer mi diye sorulmaktadır. Bu tamamen yemek kartını dağıtan şirketin yaptığı anlaşmalar ile ortaya çıkar. Ticket anlaşmalı mağaza ve marketlerde bu kartlar geçmektedir.

TİCKET NAKİTE ÇEVİRME 2020

Ticket nakit ilan verenler takip edilerek ticket kırdırma yapılabilir. İstanbul ve İzmir gibi illerde bu çok yaygındır. Ticket bozdurma yapmak isteyenler nereden bozdurulur diye sormaktadır. Bazı yerler yemek kartı markasına göre hareket etmektedir. Sodexo yemek kart bozan yerler de var söz gelimi. Yemek kartını paraya çeviren yerler yasal mıdır sorunu da var. Ama kar amaçlı yapılsa da sonuçta işçilerin para ihtiyacını karşıladığı için sorun olmayabilir.

Sodexo Bozdurma 2020

Sodexo ticket karınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Sodexo bozdurma 2020 yılında birçok müşterinin yapmak istediği bir işlem olduğu için internet üzerinden olsun başka yerde olsun %20 ile %30 arasında değişen bozdurma oranları ile paraya ve nakite çevirilmektedir.

Sodexo Bozdurma Komisyonu 2020

Sodexo Bozdurma Oranı şu anda %20 civarında yapılmaktadır. Bu oran kişilere ve bozan yerlere artabilir ve de düşebilir.

Sedcard Bozdurma 2020

2020 yılında sedcard ticket kart sahipleri de %20 civarında bir komisyonla ticket kartlarını nakit paraya çevirebilir.

Multinet Bozdurma 

Multinet bozan yerler de vardır. Aynı kişiler bütün yemek kartlarınızı nakit paraya çevirip bozdurma işlemi yapmaktadır.

Sodexo, sedcard, multinet ticket yemek kart bodurmak istiyorum diyenler için ticket bozdurma yerlerini, bozdurma komisyonlarını yazdık.

TİCKET YEMEK FİŞİ KUPONUNU NASIL DEĞERLENDİRİLEBİLİR?

Aşağıda bazı ticket ile ilgili aramalar verilmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Koceli, Denizli, Eskişehir, Adana, Mersin, Gaziantep, Maraş, Urfa, Aydın, Muğla, Antalya, Mersin gibi ticketlerin en çok kullanıldığı iller ve bu fişlerin kullanım alanları verilmektedir.

Türkiye’nin her yerinde ticket kartlar verilmektedir. Bu kartların değeri kimi zaman 300 TL olurken bazen da 1000 TL’den fazla olabilmektedir. Peki en iyi şekilde bu kartları değerlendirme isteyenler ne yapmalıdır? Ayrıca bazı çalışanların acil nakit ihtiyaçları olduğunda bu kartları bozdurma isteyebilir. Peki yemek kartlarını nerede nakit paraya çevrilmektedir?

Ticket Yemek Kart Nerede Bozdurulur

DEĞİŞİK MARKE TİCKET ÜRÜN BOZDURMA YERLERİ

Birçok ticket veren yer olmakla birlikte en ucuz ticket bozan yerler de ön plana çıkmaya başladı. İstanbul Ankara gibi illerde bazı esnaflar bu kartları bozup değişik marketlerden ucuza ürün alabilmektedir. Bazı çalışan kişilere örneğin 1000 TL gibi yemek kart fazla geldiği için bunu nakite çevirmek istemektedir. Bu durumda 1000 TL  için ortalama %20 komisyon ödeyecek olan kişi 800 TL nakit para elde etmiş olur.

Sizin de elinizde yemek kartı, yemek kuponu ya da yemek fişi varsa ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız hemen bunun için ticket bozdurma ilanlarına göz atabilirsiniz.

2 thoughts on “Ticket Yemek Kart Nerede Bozdurulur?

 • 6 Ocak 2020 tarihinde, saat 20:43
  Permalink

  TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM: 0531 302 83 56 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

  Yanıtla
 • 8 Ocak 2020 tarihinde, saat 00:34
  Permalink

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir