Ucuz Çanta Satan Toptancılar

Toptan ucuz çanta satın almak isteyenlerin en çok kar elde ettikleri bazı satın alma yerleri vardır. Ticaret ile uğraşanlar için en ucuz toptan çanta nereden alınır sorusunun yanıtı önemlidir. Çünkü, aynı kalitedeki çantaya 10 TL veren de var 30 TL veren de var. Bundan dolayı, ucuz çanta satan toptancılar ve adresleri çok önemlidir. Toptan çanta imalatı fiyatları ve imalatçıları nın da adres bilgisi telefon numaraları hakkında detaylı bilgi alınması ve en ucuz toptan çanta fiyatları ve perakende satış oranları ile uygun fiyata sizin için sunduk.

Toptan Ucuz Çanta Nereden Alınır 2019

Toptan ucuz çanta nereden alınır diyenler için İstanbul her zaman ilk adres olmalıdır. stanbul’da bulunan Merter, Mahmutpaşa, Kapalıçarşı ve Güngören adreslerinde ucuz toptan çanta alabilirsiniz. Kapıda ödeme ve sipariş usulu çalışırlar. Size parti mali toptan çanta gönderen üreticiler ya da ihraç fazlası mal tedarik eden kişiler size bu şekilde yardımcı olmaya çalışır.

EN İYİ TOPTAN ÇANTA NEREDEN ALINIR?

Çanta, bayanların günlük olarak kullandıkları temel aksesuarlardan biridir. En fazla tercih edilen ve en fazla kullanım alanı olan ürün olduğundan haliyle çanta toptancısı da fazla olmuştur. Çanta dükkânı açmak isteyen esnaf da mağazasında hem uygun olan hem de çok tercih edilen ürünleri satmak isteyeceğinden uğrak mekânları toptancılar olur. Konumuz çanta olunca farklı detaylar ortaya çıkar. İster bayan olsun ister erkek olsun her zevke hitap edilmek istenir. Askeri çantalar, sırt çantaları, seyahat çantaları, aksesuar çantaları, bisiklet çantaları hepsinin bir arada bulunduğu ucuz toptan çantalar özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde bulunmaktadır. Toptancıların en fazla tercih ettikleri şehirlerden en önemlisi İstanbul’dur.

İSTANBUL’DA BULUNAN TOPTAN ÇANTACILAR

İstanbul’da en ucuz çanta satan toptancılar semt olarak; Mahmut paşa, Eminönü, Kadıköy, Aksaray da bulunan mağazalarda farklı modellere ulaşabilirler.Toptan ucuz kaliteli çanta almak isteyenler İstoç Ticaret merkezi / Bağcılar dan kolaylıkla alışveriş yapabilirler.Her toptancı firmanın e-alışveriş sitesi bulunmaktadır.Toptan alışveriş yapmak isteyen esnaf yüz yüze gidip alışveriş yapabildiği gibi internet üzerinden sipariş vererek zamandan tasarruf sağlayarak da alışverişini gerçekleştirirler.

ANKARA’DA BULUNAN TOPTAN ÇANTACILAR

Ankara merkez olmak üzere ilçelerinde de çok fazla toptancı çanta satan firmalar bulabilirsiniz. Kilo ile çanta, cüzdan, kemer, tokayı maliyetine alıp uygun fiyata satış yapıp iyi bir kar elde edebilirsiniz.

Evet, şimdi sizin için araştırdığımız Ankara’da bulunan toptan ucuz çanta satan bazı mağazaların adreslerini ve telefon numaralarını vereceğiz.

Manga Tekstil: Manga Tekstil Konfeksiyon Çanta Deri Mamulleri Spor malzemeleri İmalat San Ve Dış Ticaret LTD Şirketi

Adres: Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı 90. Çamlıca / Çankaya

Telefon: 03.123.971.575

RMC Çanta: RMC ÇANTA İÇ VE DIŞ LTD ŞTİ

ADRES: Ziraat Mah.660 sok. 7/B Altındağ / Ankara

Telefon: 03.123.417.700

TOPTAN UCUZ MARKA ÇANTA FİYATLARI

Çanta fiyatları çantanın büyüklüğüne, modeline, markasına göre farklı farklıdır. Toptan çanta almak isteyen esnaf kaliteyi ucuza almak ister. Toptan fiyatına çantalar minimum 6 TL den başlayıp fiyat üst sınırı değişmektedir.

Ucuz Çanta Satan Toptancılar

İHRACAT FAZLASI UCUZ ÇANTA

İhracat fazlası çantalar da çok fazladır. Örneğin 1000 adet çanta üretildi.700 adeti ithal edildi diyelim kalan 300 adeti üretim hatasından dolayı defolu çıktıysa hemen toptancılar bu çantaları alır ve kendileri daha uygun fiyata satarlar.

GÜMRÜĞE TAKILAN UCUZ ÇANTA

Gümrüğe takılan çantalar da mevcuttur bu çantalar da havalimanında vergi eksikliğinden dolayı ithal edilemeyen çantalar da bu alanda ucuz maliyete toptancılar almakta ve kendileri değerlendirmektedirler. Gümrük fazlası ithal çanta ve gümrük malı kaçak çanta ihalelerine girerek de ucuz ve kaliteli çanta temin edebilirsiniz.

Toptan ucuz çanta nereden alınır

En ucuz toptan çanta nereden alınır diyenlere merak ettikleri noktaları açıkladık. Ucuz çanta nereden alınır diye ek merak ettiklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. kredisicilim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir